Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewne pytanie mam TV Philips bez androida, na starszym systemie, szału nie ma. Są jakieś aplikacje IPTV/alternatywy aby wgrać listę m3u8? Próbuje przez SS IPTV ale cały czas prześladuje mnie komunikat "odtwarzanie nie powiodło się". Myślę, że to przez odtwarzacz, który nie ogarnia formatu. Macie jakiś sposób, który ma szanse zadziałać? Listy mam z #teleelevidenie
#iptv #telewizja #telewizory #internet #ssiptv
  • 13
@seba19772: Wgrywałem chyba wszystko z Apple włącznie ani hls ani ts nie chce ruszyć. Próbowałem z :
Online autodetect
Online autodetectM3U Simple (non-plus m3u/m3u8) & LG SmartTV
Enigmom
Ott
SS-IPTV Player itp, itd
Nie wiem dlaczego nie chce ruszyć. Wina operatora wykluczona, bo sprawdzałem na T-Mobile, Play i Vectra. Kiedyś z tego co pamiętam miałem listę i działała m3u nawet dość stabilnie tyle, że miałem słabszego neta.
@seba19772: Nie chce się uruchomić. Cały czas jeden i ten sam komunikat.Lista normalnie się wgrywa razem z epg ale po włączeniu kanału niestety czarny ekran z komunikatem. Niby coś mieli ale nic nie wymieliło.
@seba19772: Chyba tak będę musiał zrobić, na drugim TV mam mi boxa i tam to bez problemu ale, że się uparłem to próbowałem tymi sposobami. Nic dzięki za zainteresowanie się tematem( ͡~ ͜ʖ ͡°)