Wpis z mikrobloga

#lostark

Jesli ktos planuje grac duzo altami i testowac buildy, a takze miec wiecej niz 1 char na 1300+ ilvl.

To bardzo mocno sugeruje, zainteresowac sie czym sa Pheony (te niebieskie monety) i ile faktycznie placicie za "tanie rzeczy" z action house.

Zeby nie bylo dramatu, jak sie okaze ze kupowanie z AH #!$%@? na t1 i t2, spowodowalo ze nie ma za co maina ubrac.

To jeden z tych zimnych prysznicy, kiedy sie okazuje, ze ta gra ni cholery F2P nie jest.
  • 23
  • Odpowiedz
To jeden z tych zimnych prysznicy, kiedy sie okazuje, ze ta gra ni cholery F2P nie jest.


@PurpleHaze: A to już powinno być wiadome w momencie, w którym wejdzie się do is i zobaczy, że jest możliwość kupienia matsów/golda. Jest sporo rzeczy, które za opłatą ułatwią pewne rzeczy w grze, ale na szczęście nie jest to nic chamskiego.

Pheony na ten moment są dostępne za eventowe tokeny, jeśli ten trend będzie
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dostajesz totalnie za darmo grę i jeszcze krzyczysz że są Pheony które idealnie rozwiązują problem z botami(na market) i fliperami. Zaskoczę Cię nic w życiu nie jest za darmo, mam 4 alty + maina na +1300 i 200 Pheonów, a żadnego nie kupiłem. Przestań robić ludziom sieczkę z mózgu, równie dobrze ten sprzęt który chcesz kupić możesz zdobyć z abyssów, a jak kupujesz itemy na t1 to nie Pheony są
  • Odpowiedz
@isInteger: heh to widze ze mam do czynienia z 1 engrave playerem chyba, duzo widze takich na 1300+ ( )

Kazda rzecz, kamienie, bizuteria ktora kupujesz na AH kosztuje 15 pheonow. Kamienie zeby wbic dobre engravy i miec ciekawy build, ida jak woda, bo % przy wbijaniu to mocne evil rng.
Jesli chcesz przetestowac na postaci np 3 buildy, musisz w najoptymistyczniejszej wersji kupic 6 przedmiotow
  • Odpowiedz
Kazda rzecz, kamienie, bizuteria ktora kupujesz na AH kosztuje 15 pheonow.


@PurpleHaze: Chciałem być grzeczny przeczytać i odpisać, ale już w pierwszym zdaniu skłamałeś i użyłeś manipulacji ¯\_(ツ)_/¯ Jeżeli chcesz prowadzić dyskusję, a nie monolog to trzymaj się faktów.
  • Odpowiedz
@isInteger: Zaraz wjedzie relic gear który kosztuje 25 pheonów za sztukę.
Nawiązując do twojego posta wyżej, pheony nie rozwiązują problemu fliperów, jak ktoś ma flipować to sie nie bawi podbijając cene o 100 golda tylko o kilka tysięcy, co przewyższa koszt pheonów, co z kolei oznacza, że flipować dalej można z lekko mniejszym profitem. Na gemach nie na pheonów i tam jakoś problemu z fliperami nie ma. A ability stone mogło
  • Odpowiedz
@isInteger: Sory, myślałem o valtanie, velganos no jest, guardian jak guardian, 5 minut walki i zdycha. A argosa nie mi zrobili tylko zrobiliśmy razem, to że mam mniejszy ilvl niż wymagany to nie znaczy że byłem kulą u nogi
  • Odpowiedz
@isInteger: I co że nie trafiałem, jestem supportem i tak zrobiłbym z 2% dmg. Moim zadaniem jest przeżycie, bufowanie party, debufowanie bossa tak żeby party robiło wiecej dmg, pomaganie w mechanikach, pilnowanie żeby nikt nie umarł. Jak bym był dps to by mnie do party nikt nawet nie wziął z niższym ilevel niż wymagany.
Do czego dążysz, masz coś do powiedzenia odnośnie pheonów czy tylko szukasz czegoś do czego możesz sie
  • Odpowiedz
a większość ludzi co ich broni nie doszła jeszcze w grze do momentu w którym je wydaje i nie wiedzą o czym mówią


@Nady93: do tego piję. Zatrzymałeś się na 1380, a uważasz że pozjadałeś wszelkie rozumy. Cena pheonów jest przesadzona, ale są one bardzo potrzebne. Wyeliminowali fliperów i boty do flipowania które byłyby zarazą tej gry tak samo jak są one teraz do golda.
  • Odpowiedz