Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć skali okrucieństwa Rosjan na Ukrainie. Tuż za naszą granicą, masowe mordy, masowe gwałty. Myślę o bliskich mi osobach i jestem przerażony, a raczej byłbym gdyby nie NATO. Kobieta zezwalająca swojemu facetowi na gwałty byle hihi się zabezpieczał. Co to jest za naród? Naród bydlaków, morderców i gwałcicieli. Powinni być otoczeni ostracyzmem całego wolnego świata przez najbliższe 100 lat.

#rosja #ukraina #wojna
  • 13
Każda doczytaj jedni więcej inni mniej ani Amerykanie ani Brytyjczycy nie byli święci


@Kadela: nie wiem po jakiemu jest to zdanie ale xD. W ogóle nie odniosłeś się do mojego pytania. Jest chyba #!$%@? mać różnica czy ktoś gwałci 90 procent kobiet, czy 1 procent i na jakąś skalę dopuszcza się mordów, czy jest to ścigane w armii czy nie itd. Ale nie, nie rozgrzeszasz, skądże. Wszyscy jesteśmy winni xd
@Kosmiczny_pies_Kazak: nawet odparowanie atomem tego calego #!$%@? narodu byloby zbyt humanitarnym wyjsciem. Dokladnie to samo teraz czuje. Nie rozumiem jak mozna byc takim scierwem #!$%@?. Z drugiej strony to wszystko juz bylo, a nawet wiecej bo gazowanie i palenie ludzi. Mordowanie wiosek, gwalty,masakrowanie cywili tez bylo. #!$%@? taki swiat.
@Kadela:

The majority of the assaults were committed in the Soviet occupation zone; estimates of the numbers of German women raped by Soviet soldiers have ranged up to 2 million.[11][12][13][14] According to historian William Hitchcock, in many cases women were the victims of repeated rapes, some as many as 60 to 70 times.[15] At least 100,000 women are believed to have been raped in Berlin, based on surging abortion rates in
@Kadela
@Kosmiczny_pies_Kazak
Po 2WS w sowieckiej strefie okupacyjnej w Niemczech za 90% zgłaszanych gwałtów, rabunków czy morderstw, byli odpowiedzialni sowieccy żołnierze. Reszta to byli tubylcy.
W amerykańskiej i brytyjskiej to bylo odpowiednio 5-7% a reszta to sprawka miejscowej ludności.

Tak więc dzikus jak widać pozostanie dzikusem pomimo zmiany pokoleniowej. A nawet kilku.