Wpis z mikrobloga

@H4RRI3R: chyba powinno się dbać by te skórki się nie tworzyły przez odsuwanie skóry od paznokcia a jak już powstaną to jak najkrócej obciąć cążkami czy obcinaczkami do paznokci w ostateczność
darek-jg - @H4RRI3R: chyba powinno się dbać by te skórki się nie tworzyły przez odsuw...
@H4RRI3R: Niestety tez tak mam. Czasami pozrywam skorki, az do miesa. O dziwo paznokci od paru tygodni nie gryze, bardzo sporadycznie. Ale skorki to notorycznie ;( Tez sie na to #!$%@?, bo boli. Jak gryzlem / gryze paznokcie to zdarza sie az tak bardzo, ze budze sie w nocy z bolem.
@H4RRI3R: kiedyś obgryzałem paznokcie i skórki, praktycznie od dzieciaka. Poszedłem do technikum do Poznania (mieszkam w miasteczku 60km od poznania), jechałem tramwajem, pełno fajnych lasek, chwyciłem się rurki w tramwaju i spojrzałem na swoje obrzydliwe palce - od tego dnia nie obgryzam
@H4RRI3R: Mi w najgorszych chwilach pomaga wycięcie odstających skórek, nakremowanie rąk i obwinięcie palców plastrami. Rękawiczki są niepraktyczne. Tylko wtedy jest ryzyko skubania ust czy innego miejsca :/