Wpis z mikrobloga

@PanBulibu ja woziłem naszego w foteliku na kierownicy i było super bo można było łatwo rozmawiać, pokazywał gdzie chce jechać, no ale limit wagowy dobił w zeszłym roku właśnie koło trzecich urodzin. Mamy drugiego młodszego jeszcze no i teraz na wycieczki też jest przyczepka.
Ale jak biorę starszego tylko to na drugim rowerze mam to i działa bardzo fajnie póki co, limit niby do 22kg, warto rozważyć bo to mały wydatek.
emesc - @PanBulibu ja woziłem naszego w foteliku na kierownicy i było super bo można ...

źródło: comment_1650217730ESB0O1VmUHEWvYDLJBy7NR.jpg

Pobierz
@PanBulibu a fotelik na kierownicę polecam każdemu na okres gdy młode mają 18-36 miesięcy. Mega mu się podobało że tak wszystko widzi i pomimo że jeszcze nie mówił to palec wyznaczał trasę. Na dłuższych nawet sobie pospał czasem choć mało wygodnie.
Ale widziałem foteliki z podpórką na głowę nawet na drzemki ( ͡º ͜ʖ͡º)
emesc - @PanBulibu a fotelik na kierownicę polecam każdemu na okres gdy młode mają 18...

źródło: comment_1650218223TfPVQZt37grv2Tdi0jVdNS.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stepBYstep: To wszystko zależy - czy chcecie jeździć daleko czy blisko, czy bardziej w ciepłe i suche dni czy cały rok.

Fotel jest fajny ale jak jest sucho, na śliskim bym się bał więc był używany tylko wiosną, latem i wczesną jesienią. Przyczepką możesz jeździć cały rok i dziecko ma tam naprawdę ciepło, do tego siedzi w czymś w rodzaju klatki bezpieczeństwa.
@stepBYstep ja tak jak mówiłem jestem wielkim fanem przednich, używaliśmy polisport bilby montowany pod kierownicą. Mały na początku był nieufny ale wsadziliśny go i zrobiłem spacer tylko na start i mu się bardzo podobało. Jeszcze tego samego dnia była pierwsza krótka przejażdżka. Gdy tyko zapytałem kiedykolwiek czy idziemy na rower to rzucał zabawki i biegł do drzwi. Poziom interakcji był świetny bo mogłem do niego mówić, on pokazywał gdzie chce jechać itd.
emesc - @stepBYstep ja tak jak mówiłem jestem wielkim fanem przednich, używaliśmy pol...

źródło: comment_1650228139WROCUNDPBIA3N0gEehRFFH.jpg

Pobierz
@stepBYstep ach, przednie niestety nie na każdy router wejdą bo musi być jednak miejsce pod kierownicą. Miejskie będą ok, na mój mtb udało się założyć, u różowej już by nie wszedł jednak.

@PanBulibu wiesz co, one wizualnie mogą dawać takie wrażenie, ale jak jedziesz to masz małego praktycznie w ramionach. Mi trochę ograniczał promień skrętu co prawda bo podnóżki o ramę haczyły bo był na MTB a nie miejskim, ale z małym