Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum

https://www.parfumo.net/Perfumes/Amouage/Interlude_Man

Amouage Interlude to są nadperfumy. Wiem, ze na Wykopie jak w lesie trochę, każdy by do klubów się psikał Ultra Malem, Afnanami albo Erosem, ale polecam sobie #!$%@?ć Interludzika. Nie chodzi mi nawet o ich moc ale to jak wyjątkowo pachną na tle tego całego ulepstwa i potu unoszącego się nad parkietem.

Do tego, na 2 wyjścia w niedawnym okresie 2 razy #!$%@?łem Interlude i 2 razy wyrwałem najładniejsze dziewczyny w swoim życiu. Duperki jak z bajki, 10/10 i jakbym zobaczył na ulicy to bym powiedział, że nie moja liga. Pewność siebie poza skale jak wchodzę zlany tym arabem do klubu,

drlove - #perfumy #150perfum

https://www.parfumo.net/Perfumes/Amouage/InterludeMan...

źródło: comment_16502153509gOHfJPvcgcZS7bGKqW4u8.jpg

Pobierz
  • 53
@dr_love: trochę się kiedyś dziwiłem że po nich jechałeś. Czytając twoje recenzje można sobie wyrobic zdanie o twoim guście. IMO Interlude się wpisywał, mimo że to arab, a tu zonk xD

@brrrum: @Kenteris: to nie tak, po prostu zmienił mi się gust na przestrzeni tych lat. Poznałem tak dużo zapachów od tego czasu, że większość okazała się takim gównem, że zacząłem doceniać aromat Amouage. W końcu pochodziłęm trochę w klonie Swiss Arabian pożyczonym od brata, następnie kupiłem wersje 53, a teraz kończę dekant standarodweog Interlude i wchodzi flakon. Ostatnio pisałem, że mam dość słodkich perfum i głównie teraz szukam prostych, świeżych,
@SlepyBazant: patrze na siebie i myśle, o #!$%@?, ale ja zajebiście pachne, dookoła jakieś chamy w bruno bananim a tu taki ja, 48 w łapie, szerokie barki, dobrze ubrany, laska się poszcza w gacie jak jeszcze poczuje ode mnie tego perfuma.

A jakbym był w jakimś Rive Gauche z całą moją miłością do niego to nei wiem czemu ale w ogóle bym tak nie pomyślał.
@dr_love: A nie, ja nie w tym kierunku, że komplementy. Myślałem, że może zapach im podpasował i to miało jakiś wpływ.

Po prostu one działają tak na mnie że zamieniam się w turbo amanta jak się nimi zleje.


I już wszystko się wyjaśniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twoim boostem to perfumki. U innego będą to nowe białe slipy od Armaniego, a u trzeciego włosy postawione na żela.