Wpis z mikrobloga

@tomgacz: Byłam w podobnej sytuacji, rozwiązanien okazało się poszukanie szpitala w innej miejscowości. Nie obowiązuje rejonizacja w nfz. Tu można sprawdzić orientacyjne terminy w różnych placówkach: https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/# Mieszkam w Trójmieście, a zoperowano mnie w Toruniu. Zamiast 3 lat czekałam 2 miesiące. Gorąco polecam neurochirurga Macieja Osmańskiego ze Szpitala Miejskiego w Toruniu. Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ♡
  • Odpowiedz
@Pstt: Dziękuję za wsparcie, na szczęście udało się nazbierać na pierwszą operację! Po majówkach moja mama będzie miała pierwszą operację! :)
  • Odpowiedz
@tomgacz: @muskutanin @Pstt hej, mama już po operacji, dzięki za wsparcie, pół miasta się zrzuciło, aż jestem w szoku! mama czuje się dobrze, może chodzić bez kul, coś wspaniałego jaka jest szczęśliwa :) straszne jest to, że jak się ma pieniądze to można tak szybko pozbyć się problemu, teraz jeszcze tylko rehabilitacja i druga operacja na odcinek dolny, ale to dopiero po rehabilitacji, jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie, czuje się
  • Odpowiedz