Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezprzypau: bardziej takie wanna be raperem. Nagrał coś do miski duży odzew z dwa lata temu i od tego czasu próbuje siano na tym ciągnąć ale gość to serio niezła patola xd
@Jancio98563 z kim on się buja to ja #!$%@? xD nawet jeśli te laski walą w #!$%@? z tym biciem, żeby go oczernić, zrobić na hajs czy jaki #!$%@? to gość jest przedebilem, że się wiąże z takimi porytymi łbami. #!$%@? se karierę przez to. Nawet jeśli to tylko pomówienia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cococabana: Kiedyś właśnie myślałem o tym jak ta historia Kartkyego się skończy. Nie wiem czy to fake czy nie ale ja obstawiam że nie jest. Gość pewnie od samego początku przesuwał granicę agresji. Może jest uległa i lubiła agresję. W końcu nie wytrzymała kolejnego razu i aż poszło na instastories. Oby się nie okazało że Karty zobaczył sobie to stories i dziewczyna teraz wygląda tak że przez miesiąc będzie przerwa od
@Jancio98563: Piłem z 10lat temu piwo z tym "raperem" na rynku w Bytomiu. Przyszedł z moim kumplem, a ja dziwiłem się dlaczego On tak liże "raperowi" dupę. Zaczął gadać o tekstach piosenek, więc śmiechłem z Niego, że już chyba dawno skończył gimnazjum, a tekst średni. Typ wpadł w szał, zaczął wrzeszczeć o podpisanym kontrakcie i że jak nie wiem z kim teraz siedzę. Odparłem niewzruszony, że z frustratem. Na tym skończyło