Wpis z mikrobloga

@Lereve no tak zupełnie zwyczajnie xd widzimy się na dworcu, jedziemy w górki ( tras znam sporo więc lux, bo na dolnym śląsku to większość szlaków schodziłem już), wracamy. No jak biwak to wiadomo następnego dnia, ale pewnie na taki bushcraft z kimś z internetu to się nikt nie porwie, co mnie w sumie nie zdziwi :D jakieś piwerko w schronisku, bajerka po drodze i te sprawy, już mi dojadło deptanie szyszek
@Lereve jak mowa o biwaczku to ja powiem szczerze nigdy nie brałem namiotu tylko nieśmiertelną polską prlowską palatke za dwie dychy i pod nią organizowałem kimę xd teraz mam co prawda tarpa, ale nie testowałem jeszcze. Ale generalnie to znam sporo takich miejsc na biwak gdzie nie potrzeba nawet namiotu a wystarczy karimatka plus śpiwór (ja mam zestaw karimata bundeswehry z demobilu za dwie dychy i jakiś śpiwór też powojskowy za kilka
@Bukaa_ kiedyś tam pamiętam postowalem coś w stylu "czy ktoś chce pojechać w weekend w góry Sowie" to mi skasowali wpis za niezgodnosc z regulaminem XD tak to jest jak się nie czyta niby, ale wiesz, niesmak pozostał :D