Wpis z mikrobloga

@Priya: serio, tyle z tego wywiadu wyciągnąłeś?
No, ale niech tam. Skończy się to tak, albo bardzo podobnie, do tego co mówi Chomsky:

I’ll go back to what I said before: there are basically two options. One option is to pursue the policy we are now following, to quote Ambassador Freeman again, to fight Russia to the last Ukrainian. And yes, we can pursue that policy with the possibility of nuclear
serio, tyle z tego wywiadu wyciągnąłeś?


@slapdash: wyciągnąłem dużo więcej, ale wspomniałem dokładnie o tym, co ty zacytowałeś.

Ja się w tej kwestii zgadzam z Chomskym. Bawi mnie za to zarzucanie byciem onucą każdemu, kto nie robi laski Ukraińcom i nie chce, żeby Polska była Winkelriedem narodów. A tutaj ten komuchów właśnie przedstawia stanowisko, racjonalne, a nie romantyczne.
z jego perspektywy jakakolwiek decentralizacja władzy jest spoks, a czym innym jak #!$%@? władzy centralnej na Ukrainie jest nadanie w praktyce Donbasowi prawa weta?


@Aleksander_II: nietrafne uzasadnienie, bo w żaden sposób nie nawiązywał do decentralizacji Ukrainy a jedynie poruszał się w strefie geopolityki i wpływu mocarstw.
w Polsce głównie uskuteczniane jest przez prawakow


@aegispolis: dane: "chłopski rozum" czy "instytut danych z dupy"? xD

Niestety całe społeczeństwo zaczyna przesiąkać rakiem cancel culture, ale to lewica zaimportowała te zachowania na nasze podwórko z zachodu.
@Priya: To pokaż mi to cancel culture w wykonaniu lewicy w Polsce. Skoro tyle tego jest, to pewnie znajdziesz bez problemu przykłady, nie? Przecież nie posługujesz się:

dane: "chłopski rozum" czy "instytut danych z dupy"? xD


Zawsze to tak komicznie brzmi, gdy konserwa próbuje używać tej samej retoryki, co neuropki przeciw niej wcześniej, tylko zupełnie ci to nie wychodzi, bo nie rozumiesz argumentów xD
@aegispolis: Trzeba żyć w bańce informacyjnej, żeby tego nie widzieć.
- Nieopublikowanie wywiadu z To tylko teoria przez Extinction Rebellion Polska po rzekomych oskarżeniach o transfobie link
- Przykład nawet nie w wykonaniu lewicy, ale Lewicy jako partii, czyli postulat kordonu sanitarnego wokół Konfederacji link
- Odwołanie webinaru z Mentzenem na temat ulg podatkowych przez JustJoinIt po tym, jak zaczęli im robić syf na fejsbuku
- Propozycja usunięcia z lektur szkolnych