Wpis z mikrobloga

@patrykw96: Idę. Serio. #!$%@?ć to, jaki jest sens srania się ciągle? To jest wojna o nasze przetrwanie. Do tej pory tego nie rozumiałem, mam 3 tygodniowego brzdąca, najfajniejszego na świecie. wpłaciłem już z 10K PLN na zbiórki (nie liczę zakupów tylko wpłaty na pach i zrzutka.pl) ale to nic. Trzeba im pomóc fizycznie bo inaczej to *uj z tego. Nigdy nie będzie dobrze i za 5 lat będziemy spieprzać z własnego
@pocomilogin Szczerze nie spodziewałem się mądrej odpowiedzi, bo takie posty zwykle pisały jakieś dzieciaki i stąd mój komentarz, trochę głupio wyszło, ale i na wojnie zdarza się fire friendly. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie rozumiem Twoje obawy, ale wydaje mi się, że podchodzisz do tego bardzo pesymistycznie. Rosja zabierała się za Ukrainę od wielu lat, tworzyli tam konflikty, które zapoczątkowały to co stało się teraz. Po takiej wojnie
@pocomilogin: @patrykw96: Całkowicie Cię rozumiem @pocomilogin, ja nie mieszkam w Polsce, ale wróciłem, żeby coś zrobić, na razie gówno wiele zrobiłem, poza zainstalowaniem w mojej chałupie ludzi z Ukr. Kiedy widzę te zdjęcia, to tez dochodzę do wniosku, ze najlepszą opcja jest #!$%@?ć ruskim teraz, kiedy wypstrykali się na Ukrainie. Są w tej chwili tak słabi jak nigdy wcześniej, można by ich złapać ze spuszczonymi portkami. Gdybyśmy ich teraz
@pocomilogin: I jeszcze. Mam przyjaciela z Korei, Jinwoo przy piwie, często gada o tym, ze naprawdę, nie może żyć z tym, ze część jego narodu żyje w tak potwornych warunkach. Wiele razy gadał, ze dla niego to jak drzazga w sercu i zrobiłby wszystko, żeby #!$%@?ć tego "Rocket mana", no i co mogą? No nic nie mogą, bo nie poświęca kilkudziesięciu procent swojego narodu, żeby załatwić tego #!$%@?, który ma bron
@pocomilogin: spokojnie, nie ma potrzeby tam teraz jechać. Na razie ochotników do obrony jest więcej niż mogą Ukraińcy ogarnąć. Jak nie masz żadnego doświadczenia bojowego to nie ma najmniejszego sensu tam jechać. I pamiętaj, na wojnie nie ma rzeczy zbyt małych. Każda pomoc jest cenna. Pomagaj dalej, będzie dobrze.
wpłaciłem już z 10K PLN na zbiórki (nie liczę zakupów tylko wpłaty na pach i zrzutka.pl


@pocomilogin: Swoją drogą, OPie, jeśli planujesz coś jeszcze wpłacać, a jednocześnie chcesz żeby Ruskich zmiotło w Donbasie, to może dołóż się do uzbrojenia? Narodowy Bank Ukrainy prowadzi taką zbiórkę. Tylko sprawdź aktualność, bo link mam z początku marca.

https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi