Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelasy, córka dostała pierwsze zaproszenie na urodziny lvl4 na jakiejś sali zabaw no i szukam inspiracji na prezent dla czteroletniego chłopca - solenizanta :)

Może macie jakieś sugestie? Nie jest to nasza rodzina - tu nie miałbym problemu ze znalezieniem czegokolwiek.

#dzieci #prezent #rodzice #urodziny #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: To by było najprostsze, ale podobno nie przepada.. Co dziwne według mnie, a też było pierwszą myślą :P
Z tego co wiem, ma teraz zajawkę na Star Wars i Harrego Pottera, no ale książek czterolatkowi nie będę kupował i ciężko z tej kategorii mi coś dopasować do wieku..
  • Odpowiedz
@revoolution: Z duplo to moja trzylatka powoli już wyrasta, wolałbym kupić coś delikatnie 'na zapas'.

@teraz_z_kontem: No właśnie podpytywałem to jest sytuacja typu: 'no przestań ważne, że będziecie, kup co uważasz xD'
A na pytanie co teraz lubi dostałem odpowiedź, że Star Warsy i Harrego Pottera, ale ciężko odpowiedni do wieku gadżet znaleźć..
  • Odpowiedz
@zuchtomek: moja 7 latka i dwie 4 latki jak leci harry to uciekają bo sie boją xD Widzisz co dziecko to inaczej. Na pewno będzie bawił się jakimś samochodem większym, na taki do sterowania to chyba za wcześnie
  • Odpowiedz
@adrian_krc: Niestety miasto powiatowe, mieszkanie w bloku.

@realesg: Pewna jest tylko śmierć i podatki ;P Masz coś godnego polecenia?
Mojej córki na szczęście nie jarają te psiaki i nie jestem w temacie, ale z tego co się orientuje to dobrze zaplanowany skok na kasę i licencjonowane zabawki się jednak trochę cenią
  • Odpowiedz