Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6622551/papiez-putina-wypunktowanie-chrzescijanskiego-milosierdzia-w-czasie-proby/

Zachowanie chrześcijan i papieża w czasie próby -> wojny na Ukrainie.
Przykłady udowadniające, że nie jest to żaden gwarant dobra ani etyka warta narzucania wszystkim siłą.

#libertarianizm #bekazkatoli #bekazreligii #swieckiepanstwo #ateizm #neuropa #agnostycyzm #libertarianie
Libertarianie - https://www.wykop.pl/link/6622551/papiez-putina-wypunktowanie-chrzesc...

źródło: comment_1650379627EndBWnW3MCchwFu7qzn2Xp.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Libertarianie: tak tak, od gadania papy przestaną umierać ludzie xD nie przestaną, za to taka durna zuchwałość której NPCe oczekują mogłaby zagrozić kolejnym katolikom

btw przestańcie ośmieszać nazwę, którą stosujecie
  • Odpowiedz
@tyrytyty: chrześcijan jest 2,2 miliarda, papież jest dla nich autorytetem, nawet jeśli to nie katolicy i na tym nie kończy się jego wpływ. 1/4 planety może już sporo zrobić, by Putina wystarczająco docisnąć. Lepiej nie zrobić nic, bo 800k mogło by być zagrożonych wyjazdem... tja
  • Odpowiedz
by Putina wystarczająco docisnąć


@Libertarianie: proponujecie eskalację konfliktu, fajen

żyjemy w 2022 a nie w 1222 by papież mógł ogłaszać krucjaty a inni się go słuchali, teraz krucjaty ogłasza imperium amerykańskie i krucjata przeciwko Rosji już dawno została zaakceptowana
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tyrytyty: o popatrz, to kościół kieruje się interesem swoich, a nie moralnością dana przez boga? Niby oczywiste, ale trochę zaskakujące jako że użyłeś tego do obrony kościoła.
  • Odpowiedz
Niby oczywiste, ale trochę zaskakujące jako że użyłeś tego do obrony kościoła.


@aegispolis: Nie widzę tutaj obrony koscioła, co najwyżej sprzeniewierzenie się libertarianizmowi przez partię Libertarianie.

@tyrytyty: A tak swoją drogą - jak Ty widzisz ten konflikt. Ja wiem, że sankcjami obrywają pewnie lrosyjscy libertarianie, wiem, że Zełeński gdyby się poddał, to nie byłoby rozpierduchu
  • Odpowiedz