Wpis z mikrobloga

@Salagama: niestety ten pociąg już odjechał, taniej nie będzie ale jakiś czas temu zapowiadali, że bogacze będą mogli wypożyczać buty biedakom, a ci będą oddawać pańszczyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kocham kapitalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Kupuje buty, za łażenie dostajesz token, ale żeby apka działał to jeszcze jakiś kod musisz wyrwać, teraz jest też nft razem z butami i apka możesz te tokeny co wyłazisz spalić żeby parametry butów zwiększyć, ogólnie ponzi&lifestyle się zrobiło.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: czekaj to nie jest tak, że ten token służy nowym do kupowania tych butów i właśnie ich ulepszania? ja to tak właśnie widziałem. Pierwsi kupili buty i chodzeniem zdobywają to bmt, potem mogą albo je spalić i ulepszyć buty albo sprzedać nowym, żeby mogli sobie kupić te buty i je upgradować i tak dalej. Wtedy to by miało sens ale jeśli te buty można kupić za bnb i je za
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze nie wiem dokładnie ale ktoś na perełkach pisał kilka dni temu że buty za solane, najtańsze wtedy 11 sól kosztowały, ale problem miał z uzyskaniem kodu. Jak masz buty i apke to był mint nft za bnb i teraz chyba mając wszystkie 3 na raz możesz palić gmt i ulepszać buty. Nie zagłębiałem się bardzo w to, ale wygląda na gruby balon.
  • Odpowiedz