Wpis z mikrobloga

Szanowne towarzystwo rowerowe, zwracam się z gorącą prośbą o pomoc :)
Potrzebuję kupić rower. Do treningów, dla rekreacji. Musi być mocny, bo swoje ważę, a jeszcze chcę sprzęt do nagrywania zabierać, takie tam. Bagażnik nie wymagany, bo wszystko plecak. Rower szosowy - nie pasuje, bo część to jakieś lasy. Ale z drugiej strony, taki typowy do jazdy poza szosami pewnie też nie, bo jednak połowa to będą ścieżki rowerowe czy szosy...
Budżet... No, to druga sprawa. Nie chcę wydać fortuny, ale też nie szukam marketowca, który się rozpadnie.
Biorę po 300 złotych od każdej drużyny... i proszę o poradę :)

#rower #rowery
  • 9
@GrubasFit: co do plecaka to jazda na rowerze z nim jest do dupska, bo plecy się pocą + dociazasz se dupe i już lepiej jakąś sakwe/bagażnik. A co do rowerów to cross/trekking/gravel
@GrubasFit: Ja osobiście polecę swój zakupiony rok temu w salonie rowerowym, Cube Aim Race ważę aktualnie jakieś 116kg i mam dwa metry wzrostu ( ͡º ͜ʖ͡º) i rower daję radę już drugi rok i nic mu nie jest i mi też. Cena jak teraz patrzę na necie to 2500 średnio (rok temu dawałem za niego 2800) bzikam po czym się tylko da, po asfalcie też daje
Pobierz
źródło: comment_1650448987BmSyRgZZ5r1mOouFoXU88E.jpg
@GrubasFit: Muirwoods, waga na nim nie zrobi żadnego wrażenia, można go objuczyć jak rower wyprawowy, dość lekki jak na Cr-Mo, wjedziesz nim wszędzie, prosty / tani w utrzymaniu przy twojej wadze odpada konieczność dość częstego serwisowania amortyzatora.
@k3lt: i najdroższy z proponowanych, jak na szybko patrzę, a wiadomo, jak coś drogie to dobre ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SumTZO: a, rozumiem, dzięki :)
Dobra, Panowie, już wiem mniej więcej co sobie na urodziny sprezentować, wielkie dzięki!