Wpis z mikrobloga

Trochę internet explorer, ale nie mogę nie skomentować takich szkodliwych bzdur.

Osobnik poniżej cały swój wywód opiera na tezie, że psychoterapię prowadzą "Julki po psychologii".

Osobnik poniżej nie wie, że jeżeli chce chodzić na terapie do "nie-Julki po psychologii" to może, albowiem często psychoterapeutami w Polsce są również lekarze psychiatrzy.

Co ciekawe osobnik poniżej, podobnie jak podważał skuteczność szczepień na COVID na chłopski rozum, teraz bierze się również za podważanie psychiatrii.

Czy osobnik poniżej ma jakieś chłopsko-rozumowe przemyślenia co do gojenia ran, leczenia jaskry czy tocznia ? Nie wiem, ale się domyślam.

Nie bądźcie jak osobnik poniżej.

#neuropa #bekazprawakow #bekazszurow #medycyna #terapia #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz Kjedne - Trochę internet explorer, ale nie mogę nie skomentować takich szkodliwych bz...
źródło: comment_16504654547MWN6pKckNwMfYuJJvt9NF.jpg
  • 38
wiadomka, najlepiej pogadać z tak samo zaburzonym kumplem przy hehe browarku, posłuchać złotych rad a potem płakać w poduszkę, że gupia baba co miała naprawić biednego poranionego miała dość i odeszła, albo że małżeństwo zdechło i już nawet się nie lubią. Ah no i oczywiście- to, że od dekady nie czuł się szczęśliwy jest spowodowane wyłącznie faktem, że kiedyś to były czasy, teraz ni ma czasów.
I tak do usranej śmierci bo
@Kjedne:
Duża ignorancja tematu w twoim wpisie.

Julki po psychologii


Sam zanim trafiłem na dobrego psychoterapeutę, chodziłem w różne miejsca i kilka razy się natknąłem na takie "Julki po psychologii"
Terapia może być skuteczna jeżeli jest przeprowadzona przez odpowiednią osobę. Psychoterapeuta może być dobry ale tobie może nie odpowiadać.

A żeby przebierać i chodzić od jednego do drugiego to trzeba mieć kasy.
Na psychoterapię NFZ czeka się od pół roku do
@Kjedne: przykro mi się czyta wysrywy opatrzone tym obrazkiem. Wreszcie pada jakieś dziwne tabu i otwarcie się mówi że takie rzeczy jak lęki, nieśmiałość, problemy z komunikacją, długotrwałe obniżenie nastroju normalnie można leczyć. Ale przyjdzie taki "samo mądry" i ośmiesza dobre rady bo kiedyś słyszał że ktoś miał brata co chodził na terapię i mu nie pomogła.
@Kjedne: ostatnio widziałem już kilka podobnych wpisów w gorących, nie wiem co te dzbany mają w głowach
Jak macie jakieś problemy, z którymi ciężko sobie poradzić samemu, to na pewno warto spróbować terapii