Wpis z mikrobloga

  • 44
@mentari: V33, zdejmowanie mebli, odtłuszczenie i umycie. Potem jedna warstwa, czekałem z 3h i potem druga. Ogólnie podobno 0.75l starczy na 9 frontów, ja pomalowałem 9 szafek (nie frontów) każdy bok i front dwa razy i starczyło idealnie.
  • Odpowiedz
  • 13
@kimikini: Tez farba V33, umycie i odtluszczenie, nakładanie wałkiem farby. Potem druga warstwa. Lepiej wałkiem bo zostawia fajna warstwę, a pędzel „rozmywa”. Pierwsza warstwa jest fatalna i można się przerazić, druga poprawia i jest ładnie. Mi zostało farby 0.75l to pomalowałem jeszcze 3 warstwę + malowałem tym blat i karnisz.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Najbardziej podoba mi się zrobienie szafki tak żeby przypomniała zmywarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Farba mocno śmierdzi. Jak nie będzie się mocno szorowało przy czyszczeniu to na prawdę daje radę i trwała jest.
  • Odpowiedz
  • 37
@kasprzak: Nie było łatwo pędzlem namalować wyswietlacz zmywarki ale ostatecznie efekt się udał ( ͡° ͜ʖ ͡°) drugi Picasso ze mnie
  • Odpowiedz
  • 11
@SKYFander: Hmm, lekko chropowata. Ogólnie polecam, za cały „remont” - malowanie ścian, sufitu, kafelek i mebli + wymiana uchwytów wydałem zawrotne 250 zł a wyglada o niebo lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@Randomowyrandom1: Płytki ta sama farba inny kolor. Nic się nie bawisz fugami, bierzesz wałek i malujesz. Przyjemnie się maluje ta farba. Całe kafelki to masz 10 minut roboty i czekania 2/3h na kolejna warstwę (producent zaleca wiecej).
  • Odpowiedz