Wpis z mikrobloga

Rusza WYKOPOWE NFT

Wersja TLDR

1. #rozdajo ! Zaplusuj ten wpis. Jedna z plusujących osób wygra LEGO Technic 42117 Samolot wyścigowy

2. Czas na Wykopowe NFT! Wpłać dowolną sumę na zbiórkę siepomaga.pl/milosz-yeromenko, wrzuć dowolny dowód wpłaty (screen, potwierdzenie, nawet samą informację, że pieniądze zostały przelane).

3. W nagrodę wygeneruję dla Ciebie niepowtarzalny "NFT".
Dzięki za udaną akcję. Mam nadzieję, że obrazek Ci się podoba :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wersja szczegółowa

1. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu. Jutro wieczorem przez mirkolos zostanie wyłoniona jedna osoba, a informacja o wygranej zostanie wrzucona do tego postu. #rozdajo dla celów promocyjnych, żeby akcja została zauważona. Produkt, który oferuję jest dosyć przypadkowy.

2. Zbiórka wybrana trochę na chybił-trafił... bo w sumie ciężko wybrać, kto najbardziej potrzebuje pieniędzy. Nie chciałem, aby zbiórka była zbyt popularna i aby jej cel nie wynosił więcej niż 50 tys. złotych. Aktualna suma to 16 533 zł. Ciekaw jestem na ile ta akcja może pomóc.

3. To oczywiście nie jest prawdziwe NFT, ale działa na bardzo podobnych zasadach. Obrazek generowany jest z 40 różnych elementów, co pozwala na uzyskanie 10 000 unikalnych obrazków. Twoim świadectwem posiadania obrazka będzie mój komentarz z Twoim nickiem i wygenerowanym obrazkiem.

DZIĘKI! Bawcie się dobrze!

#nft #grafika #wykopefekt
lapko - Rusza WYKOPOWE NFT

Wersja TLDR

1. #rozdajo ! Zaplusuj ten wpis. Jedna z...

źródło: comment_1650548637JBLYHCuDPxHVpoVTV9lMpe.jpg

Pobierz
  • 62