Wpis z mikrobloga

@Krzakol: Architektura? No proszę cię
Krajobrazy owszem bywają ładne, ale w porównaniu z całym światem to bywa lepiej.
Mnogość możliwości to się nawet zgodzę, ale nadal więcej minusów niż plusów jak dla mnie
@Paula_pi gdzie mieszkasz? Przecież małe miasteczka i ich kościoły są magiczne, nie mówiąc o dużych miastach i ich zabytkach. Czego nie lubisz? Pogody? Mentalności wyrzucania śmieci na ulicy?
@KupaNaStole: Ale czy to powód by mnie obrażać? Dla otoczenia najgroźniejsi są ludzie, ale niestety ci się szwendają bez sensu i ciągle niszczą przyrodę.
Biedny kitku ma już prawie 11 lat, przecież jej nie zabronię wychodzenia po tylu latach. Dajcie ludziom i kotom żyć tak jak chcą
jako kobieta powinnaś mieć już swoje własne dzieci a nie przerzucać instynkt rodzicielski na zwierzęta

@Goldendoodle: Chyba wygrałeś konkurs na największą głupotę jako przeczytałem na tym portalu w tym miesiącu ()
@KupaNaStole: No tak, argumenty typu zagryzą ją półdzikie psy (bardzo prawdopodobne, że tu takie są) albo kopnie ją sebek (również bardzo prawdopodobne). Dlatego dajcie ludziom żyć.
Nie będę kisić kota w domu żeby tylko żarł i spał
@marksizm-kulturowy: @KupaNaStole: najbardziej inwazyjnym gatunkiem jest człowiek. To co, kolejny Lockdown dla dobra przyrody?
Na pewno widzieliście kiedyś rozjechanego lisa, jeża czy borsuka? Już nie mówiąc o tych zielonych terenach wyciętych pod domy…
Jestem pewna że swoimi działaniami człowiek zabił więcej istot niż kot
@Paula_pi: XD nie rozumiem o co się czepiasz. Kolega zwrócił uwagę, że Twoje zachowanie jest debilne a nie że Ty jesteś debilką.
Takie coś jest skrajnie nieodpowiedzialne i tyle. Kotu się może coś stać i umrzeć w męczarniach, sra gdzie popadnie co jest szkodliwe dla środowiska, populacja ptaków się zmniejsza. Szczególnie w UK jest to problem gdzie koty wychodzące są tam głównym sprawcom.
Polecam kupić szelki dla kota i zacząć z