Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qscc: akurat ten model hankook bardzo dobrze wypadł na mokrych nawierzchniach, jest to model sprzed paru lat i nie ustępują Michelin
  • Odpowiedz
@davidgm:

Skad Ty masz takie info?
Dobra, ufaj mireczkowi, ze hankooki sa bardzo dobre na mokrej nawierzchni, ale jak bedziesz szalec i cos sie stanie to podziekuj jemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qscc: @davidgm: No ja właśnie też czytałem, że nowe EVO3 są dobre również na mokrym, generalnie nie żałuję 300zł, ale jeżeli nie ma różnicy to mam już chociaż olej za tą różnicę. QSCC, jeździłeś na evo3?
  • Odpowiedz
@qscc: "Porównanie do poprzednika

Prezentowany model to następca bieżnika Ventus S1 evo2 K117. Co zmieniło się w porównaniu do poprzednika? Nacisk na technologie widać przede wszystkim w strukturze, jaką może się poszczycić Ventus S1 evo3. Innowacyjna mieszanka gumowa Aqua Pine tworzona jest na bazie żywic drzew iglastych i olei roślinnych. Takie rozwiązanie zapewnia stabilny kształt bieżnika, który nie odkształca się, zapewniając doskonałe sterowanie na mokrej nawierzchni."

teskt: wulkanista.pl
  • Odpowiedz
@Trusky92: Nie. To jest model nowy z tego roku a ja odbieram znowu nowe auto wiec nie mam po co zmieniac ;)

Testy pokazują ze jest to jeszcze lepsza opona od 4s. Skoro taka jest to dlaczego by nie spróbować? Zawsze mozesz wziac 4s ale schodzenie w jakies Hankook jest bez sensu
  • Odpowiedz
@Trusky92: Raz opracowali z nimi tą oponę i wsio. Nie chciało im się robić nowego researchu. Ona nie trzyma tak dobrze, ale jest wytrzymała, więc jakiś tam plus ma
  • Odpowiedz