Wpis z mikrobloga

@WypokwykopowyMirek: xD na wykopie panuje przekonanie że "hej cipcia" wystarczy ale nie ufałbym im :D
ile lat masz i jakie miasto bo powiem ci że małe miasteczko i wiek 30+ to game over dla chłopa wchodzę na tindera czy inne badoo i zastanawiam się czy zostawić ogłoszenie w domu samotnej matki po prostu ;D
Same grubsze panie mnie polubiły jak dotąd.


@WypokwykopowyMirek: normalna sytuacja przeciętnego mężczyzny, dostajesz lajki tylko od tych które przesuwają wszystkich w prawo dlatego że są zbyt mało atrakcyjne żeby mogły przebierać.
Różowe paski twierdzą że liczy się charakter, ale prawda jest taka że pary zdobywają niebiescy którzy są przystojni lub mają korzystne zdjęcia.
Przy odrzuceniu różowe magicznie rzucają hasło że na zdjęciach był zbyt mało uśmiechnięty, albo w opisie nie napisał
@WypokwykopowyMirek: A to masz super staaary ja mam 33 lat i mieszkam w 60 tyś miasteczku na Podkarpaciu (dosyć znanym obecnie z Sebastianów biegającymi za murzynami xD ) także jak mam jakąś parę i nawet ładną dziewczynę to dzień później jest 300 km dalej, to boli :D Jak nie wyjadę z tego miasta to zdechnę z pindolem w łapie na starość (°°