Wpis z mikrobloga

#wonziu #twitch
To zachowanie twitcha kojarzy mi się z regulaminami małych serwerków samp albo cs 1.6 15 lat temu:
1. Admin ma zawsze racje.
2. Jeśli admin nie ma racji patrz punkt 1.
3. Decyzja admina nie podlega apelacji.

xDDDD
  • 28
  • Odpowiedz
typowy adminofaszyzm gdzie adminki chcą stać się gwiazdorami


@#!$%@?: no dobra, ale chyba jest różnica gdzie jakaś ekipa sobie robi serwerek i na nim rządzi, a międzynarodową platformą, gdzie jest 1 (słownie: jeden) główny przedstawiciel na Polskę i sobie decyduje że kogoś zbanuje bo ma do niego jakiś personalny problem xD
  • Odpowiedz
@rybsonk: za czasów CS 1.6 był addon pozwalający adminom robić screeny okna gry w celu sprawdzenia czy nie ma czitow które potem się zapisywały w katalogu gry
  • Odpowiedz
@rybsonk: W 1.6 jak grałeś na popularniejszych serverach, to Admin tegoż servera, uznawszy że dany gracz czituje, banował go tymczasowo z powodem w stylu "wrzuć screeny na forum". Jednocześnie w momencie bana na komputerze banowanego gracza server wykonywał z 3-4 screenshoty, które musiał na forum wrzucić jako dowód, że nie czituje. Jeśli czitował, no to cóż, jak nie no to dostawał unban i mógł grać dalej.
  • Odpowiedz
@Imzdx: pamietam, jak gralem na devgamingu i nie dalem sie jednemu gejowi z kolorkiem to szukal na mnie haka jakiegos ciagle i finalnie zbanowal, jak laske do ktorej simpil potraktowalem tak, jak zaslugiwala xD ahh piekne czasy mlodosci, dobrze, ze juz dawno w to nie gram
  • Odpowiedz
pamiętam jak na puchatku dostałem bana za to, że niby mam cheaty. Wrzuciłem screeny na forum, a unbana i tak nie dostałem bo admin stwierdził, że przerobiłem xD


@LubieGroszek: #!$%@? myślałem że to mój komentarz ale widze że nie tylko ja miałem takie problemy xD
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: #!$%@? miałem taką samą historię, z tym że ja rzeczywiście coś tam przerobiłem ale tak że nie było widać, natomiast nie miałem cheatow ale coś tam dodatkowo chciałem się uwiarygodnić xD
  • Odpowiedz