Wpis z mikrobloga

Czy moglby mi ktos pomóc w kwesti książek? Nie mogę ich użyć a zbierają sie, szkod sprzedawać. Czy je się w jakiś sposób łączy ze sobą? W internecie znalazłem, że robi sie od niebieskich przez fioletowr do złotych. :) dalej nic nie wiem. Beserker gs 1350
#lostark
  • 7
@grzegor9 zielone, niebieskie, fioltowe, złote. Musisz 'zjesc' 20 sztuk zielonych zeby odblokowało niebieskie itd. Tak naprawdę grywalnych jest tylko kilka engravingow oraz te klasowe. Wszystko inne to śmieć
@grzegor9: masz rozny poziom engravow i nie nie da sie miksowac ksiazek, zeby dostac lepszy lvl.
Jesli grasz jedna postacia i nie masz altow oraz nie zamierzasz miec. To ksiazki sprzedaj. Ewentualnie poczytaj o buildach berserka i posprawdzaj sobie rozne kombinacje, ktore beda dla ciebie najlepsze.
Tylko pamietaj na poziomie 1350 mozna juz spokojnie miec 3 engravy wbite na maxa (15 punktow) i to jest prawdziwy game changer w wielu sytuacjach,
@RoyKeane: przeciez trzymanie takiego cursed doll (czy innych o stalym negatywnym bonusie niezaleznie od tieru) na 1/2 lvllu jest bez sensu.

Poza tym im wiekszy dmg tym szybciej ida raidy, abyssale itd.

A powyzej 1370 z akcesoriami +3 koszta engrv lvl 3 sa smieszne.
@PurpleHaze: To prawda, po prostu nie rozumiem idei ubierania się w konkretne engravingi przed 1370, to strata golda i przede wszystkim pheonów. Żeby się sensownie ubrać na 1370 trzeba wydać przynajmniej 5-6k samego golda, aczkolwiek taka inwestycja ma sens, bo powinna się zwrócić w kilka tygodni.
@RoyKeane: jak ma sie ksiazki na dany engrav to czemu by go nie ulepszyć to nic nie kosztuje :)

Oststnio ktos mj cisną, ze mam 1350 i bez rozwiniętych Engravow. Problem taki, ze zielone książki nie chcą wpadac, a zloto idzie na faile w gs ;(