Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że to powiem kiedykolwiek ale #gimper odpalił mi taką nostalgię tym kawałkiem Bombsite B, prawie 7 lat minęło od wypuszczenia jedyni, moje najlepsze czasy życia się przypominają, do szkoły średniej się szło, wracało do domu, rzucało plecak i z ziomkiem na CS'a, wtedy był też największy hype na tą grę, ja to zawsze i tak byłem lama w tą grę, nawet golda nigdy nie wbiłem ale samo granie było całkiem spoko, mam w tej grze jakieś ponad 300 godzin.

Przez 7 lat tyle się zmieniło w showbiznesie, w rapie, w grach, masa nowych ksywek, ten Friz to idealny przykład i znak ile czasu minęło, Mamiko cała porobiona gdzie w 1 wyglądała jak zwykła koleżanka z klasy, eh.
Wszystko się pozmieniało tylko nie moje życie, chyba że na gorszę, ale fajnie że mogę być tego częścią i mogę to posłuchać, heh.

#gimper #xsheeya #mamiko #friz #muzyka #nostalgia #przegryw #csgo #gry #2015 #2022 #zycie #polskamuzyka #polska
karix98 - Nie spodziewałem się że to powiem kiedykolwiek ale #gimper odpalił mi taką ...

źródło: comment_1650666944JtWr4YJLksmD11YMOGi7Ak.jpg

Pobierz
  • 8