Wpis z mikrobloga

@FEMBOYS: Mój hajs przepadł ale dostałam rower, aparat fotograficzny, krzesło do biurka takie zajebiste z kółkami. W pięknym niebieskim kolorze (ʘʘ) I mnóstwo innych #!$%@?ów. Nie mam żalu ze za pieniądze rodzice pokryli jakaś tam część kosztów komunii.
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: karane powinno być chrzczenie i te wszystkie inne czary mary robione niczego nieświadomym i niewinnym dzieciom, Jezus się ochrzcił jak miał 30 lat i tak powinno być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: Ja miałem komunię jakoś w 2008/09 chyba. Impreza w domu dla rodziny, z którą mieliśmy dobry kontakt + chrzestni. Więcej niż z 10 dorosłych i kilka gówniaków nie było. Dostałem chyba z 2/3k z kopert. Rodzicie mi dołożyli do 4k i kupiłem wtedy komputer, z całym osprzętem i jakąś drukarkę. Zadowolony byłem strasznie, bo wcześniejszy komputer przywieźli mi z Niemiec i ledwo przeglądarka działała. Plus była satysfakcja, bo miałem pośród
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: A to dzieciak sobie organizuje ta imprezę czy to są fanaberie rodziców? No i rozumiem ze bez pieniążków z komuni nie byłoby ich stać na ten komputer


@Martinjz: xD przeciez to dzieci chcą te imprezy, co ty #!$%@?
Dziewczynki to już zupełnie, nowobogaccy karetami i wynajętymi limuzynami dzieci na komunie dowożą. Halo, to nie 2000 rok.
A nie rozumiesz też, ze "składkowe" zakupy to element wychowania dziecka? Za starych
FrasierCrane - > @FrasierCrane: A to dzieciak sobie organizuje ta imprezę czy to są f...

źródło: comment_165071088549aaVm7JRIWbURpJJE62tL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
hajs z komuni to nic. Mnie stary za#e#ał hajs ze stypendium na nowy samochód, a ja musiałem raporty pisać jak bardzo te pieniążki pomogły mi w rozwoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@K4KU: Ach ci moi przeklęci rodzice, którzy mnie nie okradli z pieniędzy z komunii, tak słabo mnie wyedukowali xd
Idź tam dzieci okradać polaku a nie mi tu próbujesz rodziców obrażać.
  • Odpowiedz
Mi #!$%@?, ale za to czytnik DVD do komputera kupili i byłem szczęśliwy.

PS. Chłop ciśnie oczywistegi baita, a wykopowi napinacze na to reagują, nic się nie zmiania, to pewnie ci sami ludzie, co nadal odpowiadają na pasty ( )
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: przy takiej inflacji 2k będzie warte tyle co 20zł za te 12 lat.
Mieliśmy z żoną odkładać pieniądze z 500+ i dać je dziecku na 18nastke. Dziecko ma aktualnie 1.5 roku, ale w związku z powyższym wydajemy je na bieżąco, jeździmy z dzieckiem na termy mamy 120km, basen, tak zwane "kulki" te place zabaw, kupiliśmy jeździk na akumulator, basenik, jeździmy w góry i nas morze raz w miesiącu żeby dziecko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FEMBOYS: Jak spłacisz imprezę którą sfinansowali rodzice to oddadzą ci tę kasę która pewnie nawet nie pokrywa stroju i opłat na kościół.
  • Odpowiedz
@K4KU: Wychowanie bezstresowe bo mnie rodzice nie okradali z pieniędzy? xd

Ile już przeczytałeś książek w tym roku? Pewnie nic.


Czytanie książek na wyścigi nie usprawiedliwia okradania dzieci. No ale przynajmniej teraz wiem, jak Ciebie rodzice wychowali.

PS jakbyś był taki oczytany, to może wiedziałbyś o stawianiu przecinków przed 'że'. I to, że odpowiedzią na 'ile' raczej 'zero' a nie 'nic'.
  • Odpowiedz