Wpis z mikrobloga

Sporo osób wciąż pyta i microdosing. W jednym artykule opisałem wszystkie najpopularniejsze protokoły przyjmowania psychodelików. Całą reszte informacji znajdziecie w reszcie artykułów/ebooku. W razie czego można tez pytać tutaj

https://terapianowoczesna.pl/protokoly-mikrodawkowania/

Btw, przypomniało mi się, że ktoś mi kiedyś podesłał ebook jednego z wykopowiczów dotyczący mikrodawkowania. Jak go otworzyłem to nie mogłem sie przestać śmiać. Była to kopia 1:1 mojej pracy z tym, ze słowa w zdaniach były pisane w innej kolejności, tak jak robią to studenci aby ominąć antyplagiat. Potraktuję to jako komplement :)

#psychologia #psychodeliki #narkotykizawszespoko #depresja #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
terapianowoczesnaPL - Sporo osób wciąż pyta i microdosing. W jednym artykule opisałem...

źródło: comment_1650692469OOUpcJZW3hdktVt6Y7nkb0.jpg

Pobierz
  • 5
@Harlok nie mikrodozowalem nigdy i nie chce wydawać wyroków ale szczerze powątpiewam w skuteczność tego tym bardziej robionego na własną rękę. Kiedyś będą się z tego śmiać tak jak z tego że zioło leczy raka
@Multiwitamina-_ mikrodawkowac to można testosteron w strzykawce, a dwa takie same grzyby nigdy tyle samo psylo nie mają.

Po za tym gadanie że mikrodawkowanie i że po grzybach czy psychodelikach jest podróż to wytłumaczenie dla ćpania. Nigdy w życiu nie byłem tak nacpany jak po grzybach i każdy ćpun którego znam lubi psychodeliki. Czasami mam wrażenie że stonerom łatwiej pogodzić się z byciem ćpunem niż fanom psychodelikow
@Multiwitamina-_: @terapianowoczesnaPL: próbowałem przez kilka dni, i też wyczuwam że to pic na wode. Badania potwierdzające to są słabe, a wychodza nawet badania pokazujące że mirodosing to placebo.

Pachnie to nieco tym samym co olejki cbd.

Kupujcie, kupujcie, jest dobre na wszystko, nawet na raka. Kod na zniżke na własne zarodniki grzybków poniżej


Moim zdaniem ostatnio jest po prostu hajp na grzybki i firmy zwęszyły w tym biznes.
Pamiętajmy tez