Wpis z mikrobloga

@daftie123: Straszny syf. Jak dla mnie zabija w ogóle klimat tego miejsca. Rozumiem zamysł renowacji i wyciągnięcia z budżetu hajsu do prywatnych kieszeni - to zawsze musi mieć miejsce. Ale mogli to zrobić z poczuciem jakiejkolwiek estetyki.
  • Odpowiedz
@daftie123: no nie wiem - mi Zakrzówek od lat kojarzy się z widokiem sypiącej się i pociętej siatki. Z oceną estetyki poczekam aż skończą. To tak jakby oceniać budynek patrząc na plac budowy i porozwalane dookoła cegły.
  • Odpowiedz
@alteron: czemu dla turystów? mieszkańcy też mogą korzystać xD i jaki "kolejny", mało jest w okolicy miejsc do popływania w wodzie, w każdy weekend gdy jest ładna pogoda są tak zasrane ludźmi że nie ma gdzie palca wcisnąć, dobrze że organizuje się więcej tego typu obiektów
  • Odpowiedz
@daftie123: ciężki temat. Wizualnie: kit. Z drugiej strony, co mi ze "starego Zakrzówka", jakkolwiek piękny by nie był, skoro całkowity brak infrastruktury i różne utrudnienia sprawiały, że dla przeciętnego człowieka miejsce to było zwyczajnie niedostępne? Ja rozumiem mieć 20 lat i się zakradać po skarpach, a potem skakać na główkę z 10 metrów, ale nie oszukujmy się, to nie jest fajne rozwiązanie. Niektórzy właśnie to w nim lubili, ja raczej nie
  • Odpowiedz