Wpis z mikrobloga

Hejko :)

W końcu wrzucam kontynuację naszej wspólnej historii - łapcie treść i ankietę poniżej :) A, i duże podziękowanie dla @EmcePomidor2 za sporą motywację do pisania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie czekając dłużej rozerwałem kopertę. Ze środka wyleciała… ulotka sklepu mięsnego. Nigdy tam nie byłem, ale kojarzyłem go – to ten niedaleko mnie, zaraz obok Ropuszki. Czy to miał być mój kolejny cel? Chyba tak! Przyjmuję wyzwanie, dziadku!

Skręciłem w całość te cholerstwo, żeby mama się nie zorientowała, że jej mieszkanie rozkładam na części i poszedłem spać podekscytowany jutrzejszą wyprawą do mięsnego.

Wstałem, ubrałem ulubiony dres i wybiegłem z bloku – nawet śniadania nie zjadłem! Skierowałem się od razu do tego sklepu. Wszedłem do środka i… osłupiałem. Stała tam. Boska. Cudowna. Najpiękniejsza istota na tym świecie. Te włosy niczym, łany pszenicy, oczy jak kwiecista polana i ten zakrwawiony fartuch. Toć to połączenie idealne! Stanąłem grzecznie w kolejce za jakąś babcią – koniec końców babcia robiła zakupy dobre 10 minut. Wykupiła chyba z połowę asortymentu – to pewnie oznaczało, że wnusio przyjeżdża na obiad.

W końcu nadeszła moja kolej. Ona się uśmiechnęła i zapytała, a jej głos był niczym aksamit:

- Co podać?

A ja nagle poczułem, że mam pustkę w głowie! Co mam jej niby powiedzieć?!"

A. Poproszę kilogram żołądków drobiowych
B. Nie szukacie może kogoś do pracy?
C. Poproszę dostęp do Twojego serca…

Miłego dzionka Wam :)

#wspolnahistoria #opowiadanie #piszzwykopem #pisanie #hobby i trochę #gry

Co mam jej powiedzieć?

  • A. Poproszę kilogram żołądków drobiowych 23.5% (4)
  • B. Nie szukacie może kogoś do pracy? 29.4% (5)
  • C. Poproszę dostęp do Twojego serca… 47.1% (8)

Oddanych głosów: 17

  • 3