Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #nbp #nieruchomosci

Mirki, ze względu na rosnące #stopyprocentowe niestety muszę zacząć współdzielić moje wymarzone mieszkanie...

Po prostu nie stać mnie już na opłaty wszystkiego samemu.
Mieszkanie mam w Warszawie, mogę przyjąć dwie osoby, opłaty 750 złotych na miesiąc ze wszystkim.

Mieszkanie ma 38m kwadratowych.
Jedyny problem jest taki, że jest to kawalerka i mam tylko jedno łóżko - więcej się nie zmieści, więc będziemy spać na zmiany co 2 noc każdy będzie miał możliwość skorzystania z łóżka.
Będziemy spać po 2 osoby jednocześnie, bo łóżko jest duże, trzecia osoba danej nocy będzie mogła skorzystać z łóżka następnego dnia.

Mam nadzieję, że oferta jest bardzo korzystna.
Kaucja bezzwrotna 500 złotych.

Aha - dzięki temu, że będziemy w trójkę to zaoszczędzimy na ogrzewaniu, w mieszkaniu jest obecnie temperatura 14 stopni co jest w zupełności wystarczające, bo przecież można ubrać bluzę.

Prysznic można brać codziennie, ale chodzimy na łaźnie miejską, bo woda jest teraz droga.

Co do korzystania z kuchni, to też musimy oszczędzać, więc codziennie popołudniu chodzimy na obiady na miasto (do jadłodajni dla osób potrzebujących).

Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Jest telewizor, oglądamy codziennie od 19 do 19.30 wiadomości, ale od razu później wyłączamy, bo bierze dużo prądu.

Swoją kandydaturę można wysyłać na PW.
  • 12