Wpis z mikrobloga

jasne, że jest popieprzona, ale z drugiej strony beka, że tyle ludzi jest zainteresowanych #!$%@? albo jego brakiem u randkowego noworodka xD


@magic_johnson: myślę, że ludzie mają wywalone na to i po prostu wyśmiewają jej debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś na spotkaniu biznesowym wejdzie na środek dużego stołu i się wysra, to afera będzie dlatego, że ktoś to odwalił, a nie dlatego, że każdego zaczęło
A popatrzyłem i papiloty mają podjarke,


@magic_johnson: bo one się tym zajmują. To trochę tak, jakbyś winił magazyny motoryzacyjne, że się podniecają premierą nowego modelu tesli. Przecież to elektryk i to za oceanem, a nie stary dobry kopcący silnik spalinowy
myślę, że ludzie mają wywalone na to i po prostu wyśmiewają jej debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: Tak naprawdę może wychowywać dziecko neutralnie płciowo, ale wątpię, żeby trzeba było czekać aż do 18, żeby zdecydowało jaką ma płeć.
@skitarii: jasne, że jest popieprzona, ale z drugiej strony beka, że tyle ludzi jest zainteresowanych #!$%@? albo jego brakiem u randkowego noworodka xD

@magic_johnson: Każdy miałby #!$%@?, ale jak ktoś publicznie wychodzi i ogłasza że płeć dziecka będzie znana gdy osiągnie 18 lat to już beka