Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoMalone2000 1. Skumałem dawno temu na szlugach z których to przerzuciłem się na elektroniczne, by w co jakiś czas schodzić na mniejsze moce liquidów, aż zejde do 0 i rzuce całkowicie.

2. Nie takie było pytanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoMalone2000: nie mam zamiaru rzucać natychmiastowo, bo jest to głupota, ograniczanie stopniowe to jedyna dobra opcja, bo organizm ma czas do przyzwyczajania się do coraz mniejszej dawki nikotyny, dajmy na to przykład wagi, jedna paczka fajek spala ok. 500 kcal, jeśli rzuciłbym natychmiastowo i dalej byłbym przyzwyczajony do jedzenia tego 500kcal więcej, szybko #!$%@?łbym kilka kg w góre, tak jak mój ojciec który po rzuceniu szlugów przytył ok.40kg, ale to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoMalone2000: poza tym wszystkim, to kto zaczyna palić z myślą że będzie najzdrowszym człowiekiem świata? Nie od dzisiaj wiadomo że szlugi jak i e szlugi to syf, a wątpie że jakikolwiek palacz robi to "dla zdrowia"
@CocoMalone2000: ach ta kultura wypowiedzi. FYI wpływem vapingu na ludzki organizm interesuje się od czasów opublikowania przez Farsalinosa jego badań pt "Safety evaluation and risk assessment of electronic cigarettes as tobacco cigarette substitutes: a systematic review" i tak się wesoło zgadza, że z nowszymi też jestem na bieżąco, ale spoko, traktuj rozmówców tak jak traktujesz.
Generalnie jarajcie se palcie. W koncu nikt małolatów nie przekona ze to #!$%@?.

Summary: Daily vaping of pod-based e-cigarettes alters inflammatory states across multiple organs, including the brain. The effects vary depending upon the vape flavors and influence how the body responds to infections. Mint vapes, for example, leave people more sensitive to the effects of bacterial pneumonia than mango flavoring.

https://neurosciencenews.com/vaping-brain-inflammation-20401/
@CocoMalone2000:

Badanie dotyczące systemu JUUL, który jest zamkniętą platformą która nie ma możliwości wyboru innego liquidu niż od autora platformy. Pokazujące że aromaty w systemie JUUL mogą mieć negatywne skutki podczas zakażeń.


No dobra ale jak to się porównuje do twojego stwierdzenia iż "Zżera mózg"? Platforma JUUL w polsce nie istnieje i prawdopodobnie nie będzie. A więc wracamy do wyjścia punktu gdzie e-palacz może sobie wybrać co chce w liquidzie i
@CocoMalone2000: generalnie to właśnie potwierdziłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Taki malutki protip Panie Oświecony - sprawdź sobie różnice między JUULem dostępnym w Stanach, a tymi, które były dostępne w EU. Następnie zalecam sprawdzić różnicę między podem, a modem.

@korni007: problem z badaniami jest taki, że większość pochodzi ze Stanów i są sponsorowane. Oczywiście nie bezpośrednio przez BAT czy PM, a pośrednio przez różne organizacje, które dostają granty