Wpis z mikrobloga

@fetafetafeta: hmm, wiadomo czy te same bugi są na zwykłej 6? Bo co ktoś narzeka to ma 6 pro. Niestety troche choruje na te telefony, tzn z chęcią kupię, ale jak czytam o tych bugach to się wstrzymuję. Chce zwykłe 6. Spoglądam jeszcze na Pixela 5, ale te można dostać tylko używane.
@sskowron: ja używam zwykłego P6 od jakiegoś miesiąca. Bugów jakichś szczególnych nie zauważyłem, może jedynie problem z FB, ale wydaje mi się, że to wina samej aplikacji, bo na poprzednim tel miałem to samo. Chcesz to pytaj ( )
@sskowron: jako uzyszkodnik wcześniej serii Nexus, a teraz Pixeli, to polecam ( ͡ ͜ʖ ͡) to jest maksymalna kwota za ile można go kupić, wyżej już nie warto. Tak jak powiedziałem, ja większych bugów nie zauważyłem, nie miałem nigdy jeszcze jakiejś ścinki, która zblokowalaby mi telefon na amen. Więcej błędów dotyczy wersji 6 Pro niż zwykłej.
@RzuwBuotny: ja się zastanawiam czy nie jestem zmęczony dużymi ekranami :D momentami po głowie chodzi mi Pixel 5, ale znowu jak ktoś chce za używany 1900/2000 to wole wydać 700 zł więcej i mieć nowy telefon. Co do wad to faktycznie jak ktoś narzeka to posiada 6Pro, jedynie się teraz zastnawiam jak wygląda sprawa gwarancji telefonu kupionego w Niemczech. Mam go w Polsce i się zepsuje to zgłaszam go do Google
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H4RRY: @sskowron: no i to co uwielbiam. Mamy maj, mi się właśnie kończy aktualizacja z nowymi zabezpieczeniami ( ͡ ͜ʖ ͡) oprócz #apple to nigdzie tego nie doświadczycie. Myślałem nad iPhonem, ale nie potrafiłbym chyba przeżyć jego ułomności i zachwalanej prostoty xd
@RzuwBuotny: u mnie się jeszcze w głowie pojawiła motorola edge 30, premiera wkrótce, cena 2100 :D a dlaczegot tak? bo od 9 lat używam motorol, teraz od 3 lat moto one vision, aktualizacje bezpieczeństwa za maj dostanę w okolicy 20 maja ;) Póki co czekam na Google I/O co tam pokażą, może ceny jeszcze w dół pójdą - zobaczymy. Ale nie powiem, ten pixel mi ciągle mocno po głowie chodzi :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RzuwBuotny: @sskowron: zobaczymy co ogłoszą na google io. Jestem w podobny sposób napalony na pixela jak i iphone. Nigdy nie miałem flagowca, a tym bardziej iPhone, więc jaram się by sprawdzić w końcu coś z wyższej półki.
@H4RRY: ale znowu iphone 13, czy 13 pro to zupełnie inna półka cenowa, a 12 pro używane to ponad 3k za telefon :D nie powiem, sam bym przytulił takiego 12 pro, ale nie za taką cene. Nie wiem też jakbym zareagował na działanie iOS'a skoro od samego początku używałem androida, sam wygląd iphone, płynność ekranu, ten feeling mi mocno leży, ale wydaj na telefon 3500 czy 4500 na telefon :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sskowron: @H4RRY: można poczekać, ale "killer feature" bym nie oczekiwał, pewnie zmiana procka + jakieś delikatne zmiany wizualne + jakiś delikatny lifting. Czy ceny w dół? Widzę, że jesteś optymistą :D widząc ceny szybujące w górę, zdecydowałem się na P6, bo moja granica z telefonu do 2k podniosła się do 3k, paradoksalnie do zwiększenia podstawy wynagrodzenia xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H4RRY: stwierdzisz to samo co ja: "kur*a prawie 3k za Androida jak mogę mieć iPhone za niewiele więcej?" Może i tak, ale płacąc takie pieniądze wypadałoby być zadowolonym, a nie wkur*ionym z użytkowania :D dlatego nie wziąłem iPhone. Może w przyszłości, szczególnie jak zmienią złącze na usb-C i Android zacznie być coraz gorszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sskowron: z iPhonem to jak już wersja Pro. Ewentualnie poczekać jak wprowadzą do codzienności ekrany o wyższej częstotliwości. Myślałem, że 60Hz przy dobrej optymalizacji wystarczą. Uja prawda, 90Hz i zupelnie inaczej się używa telefonu ;)