Wpis z mikrobloga

@jaceks653: Szukam jakiegoś turystyka na pierwszy motocykl i ciągle po głowie chodzi mi powyższy model. Jednak niektórzy twierdzą, że jest to motocykl dla dosyć wysokich ludzi (>185cm), więc szukam kogoś, kto w rzeczywistości miał styczność z nim i może to potwierdzić/zaprzeczyć. Jakbyś miał okazję, to zapytaj kumpla co o tym sądzi i daj znać. Będę wdzięczny.
@bigger: Może nie jest jakoś super popularny, ale z pewnością ma wielu odbiorców -
@bigger: Masz na myśli jakieś konkretne modele? To nie jest tak, że koniecznie musi być to ten model. Nie ukrywam, że jeśli chodzi o mnie, to najbardziej podoba mi się Kawasaki Versys. Jest przepiękny po prostu.
@mariobit: model X jak dobrze pamiętam jest wyższy od zwykłego, większe kółka czy tam prześwit żeby szaleć w terenie.
Ale odpowiedź sobie na pytanie ile ty w tym terenie będziesz jeździł ponad 230 kilogramowym klocem?
Dla mnie wszystkie te nowe klocki adv są bardziej jak samochody SUV. Niby wszędzie wjedzie, ale nie do końca.
W dodatku jak się plastik zarysuje to będzie płacz :-)
@mariobit: Duzo. Tylko ja nie jestem miarodajnym przykladem.

Wszystko zalezy do czego bedziesz potrzebowal moto, na jakich dystansach, kierunkach i z jakim zacieciem do terenu.

Inna sprawa,ze za 30k to kupisz/zrobisz sobie moto, ktorym objedziesz swiat , wrocisz a w razie w naprawisz na rowie.

Inaczej tez ruszyc takim nowym moto na weekend a Alpach a inaczej pizgnac w ukrainskie Karpaty gdzie warunki sa skrajnie rozne - picrel

Moje dotychczasowe doswiadczenia
Pobierz
źródło: comment_1650885387WFhZ6Pa3ycl6XQiYu4CY1d.jpg
@mariobit: Aaa... i to co napisalem wyzej to tylko mocno subiektywna opinia a nie fakt. Nie mam zamiaru sie z nimkim klocic ani nikogo na sile przekonywac do swego. Nie przeszkadza mi tez, ze ktos jezdzi na romecie ADV czy czymkolwiek innym.
@WormRider:

Ja jade gdzies z przodu. GoPro ustawione na zdjecia co 30 sekund i pozniej kolega to pokadrowal i jakimis filtrami artystycznie pociagnal.

W tenerze pod koniec wyjazdu to juz malo co dzialalo. Lampy pobite, lusterek brak o takich detalach jak predkosciomierz nawet juz nie wspomne.

Nawet celnik sie na Slowacji dziwil po co to wieziemy do PL zamiast do rowu na UA wyrzucic.

A mimo wszystko palil od kopa i
Pobierz
źródło: comment_1650890522SysdfrRxM54hVEr8kUyqOs.jpg