Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O #!$%@? chodzi mojej Ex? 3 tygodnie po rozstaniu nadal trzyma mnie w bliskich znajomych na IG i co chwila wrzuca storki właśnie do bliskich. Jestem DDA, była wie jaką miałem sytuacje na chacie, męczyłem się troche z deprechą itp. Wie jak bolało mnie rozstanie, bo to ona mnie zostawiła (po około 2 latach związku). Od rozstania totalny no-contact, żeby szybciej wyjść na prostą i odejść z podniesioną głową, bez gonienia, proszenia itd. Ale przez te storki czuje się jakby wbijała mi szpile, nie otwieram ich, czasami miniaturkę zobaczę na laptopie, a z tego co widzę to "świetnie" się bawi, bo pokazuje że jest jej dobrze (klasyka przy no-contact). No ale nie może sobie podarować, nie może mnie #!$%@?ć, nie wiem. Albo szuka atencji, chce jakoś nawiązać kontakt albo chce mi #!$%@?ć. Super.

PS: nie chce blokować, usuwać ze znajomych itp, bo nie mam zamiaru dawać komuś tej satysfakcji, może to zrobię ale za 3-4 miesiace

#kiciochpyta #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6266640f68fab7a00928d7df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
Albo szuka atencji, chce jakoś nawiązać kontakt albo chce mi #!$%@?ć.


@AnonimoweMirkoWyznania bardzo się zdziwisz, jak Ci powiem, że żadne z tych nie jest powodem?
Jakby Cię wyrzuciła, to byś płakał, bo Cię wyrzuciła i ma Cię w dupie.
Cokolwiek by nie zrobiła, to będziesz odbierał to jako atak w Twoją stronę, bądź "próba kontaktu".
Laska prowadzi swoje życie, ma ochotę odreagować i to robi, więc pewni robi rzeczy, w których "świetnie
  • Odpowiedz
@Dimetox: Z jednej strony masz dużo racji, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby to podświadomie, albo nawet i świadomie, robiła celowo, aby pokazać byłemu, że bez niego jest jej dobrze. Ludzie tak robią i nie jeden raz to widziałem, a nawet próbowałem jednej wyperswadować, aby przestała dręczyć byłego w ten sposób, bo przyznała się, że specjalnie mu dowala, aby wiedział co stracił. Laski potrafią być wredne i mściwe.

Nie siedzę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyją satysfakcję stawiasz nad swoje dobre samopoczucie, #!$%@? do dupy jej, bez obrazy, ale tak się powinno zrobić i #!$%@?ć zewsząd nawet jeśli uważasz/ona uważa że to dziecinne itd. To TY masz się wyleczyć z tego i rozkmina co ona sobie myśli jest bez sensu imo.
  • Odpowiedz