Wpis z mikrobloga

  • 2514
FSB twierdzi że udało się zapobiec zamachowi na prezentera telewizyjnego Sołowowa przez Ukraińskich nazistów.
Wśród rzeczy znalezionych były koszulki ze swastykami, mein kampf, Ukraińska literatura nacjonalistyczna, Mołotowy, ładunek wybuchowy, pistolety, ponad 1000 sztuk amunicji, granaty, narkotyki, podrobione ukraińskie paszporty (po co im podrobione skoro są Ukraińcami? XD) i uwaga...
3 sztuki dodatków do gry Sims 3.

Jestem absolutnie, na 100% pewien że oficer FSB kazał jakiemuś podwładnemu załatwić "3 simki" a ten zamiast kart telefonicznych ogarnął 3 gry Sims 3 xDDDD
#ukraina #wojna
Yanomal - FSB twierdzi że udało się zapobiec zamachowi na prezentera telewizyjnego So...

źródło: comment_1650903596MrBorQmN7SBhas5udzHs1x.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Yanomal to mi przypomina jakiś wyrok sądu apelacyjnego który kiedyś czytałem.

Gość miał wyrok za chyba ze 30 napadów z bronią w ręku na tiry a na końcu było zarzut i wyrok za posiadanie nielegalnego oprogramowania komputerowego w postaci gry spidi: literki
  • Odpowiedz
Jestem absolutnie, na 100% pewien że oficer FSB kazał jakiemuś podwładnemu załatwić "3 simki" a ten zamiast kart telefonicznych ogarnął 3 gry Sims 3 xDDDD


@Yanomal: #!$%@?łoty.png
  • Odpowiedz
@Yanomal: jest jeszcze peruka, więc trans.
Trans, narkoman, faszysta, uzależniony od gier komputerowych, fałszerz paszportów, zamachowiec i ukraiński nacjonalista wchodzi do baru, a to dopiero pierwszy klient.
  • Odpowiedz
@Yanomal: jak w tym kawale

- Dwa kalsznikovy, granaty, molotovy, 6 dynamitów i 3 gry sims 3.
- szefie ale po co 3 gry sims 3?
- widzisz? Nikt nie będzie pytał o resztę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz