Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Pandemia to mi z nieba spadła i wprowadzono permementne zdalne, dzięki czemu nie muszę już słuchać takich biurw, i innych ludzi "z pracy" xD
  • Odpowiedz
@kiciek z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że dla normika niewyobrażalnym jest "czucie się dobrze, takim jakim się jest". Większość nie czuje się dobrze samemu ze sobą i potrzebuje "zagłuszaczy" w postaci spotkań z innymi normikami i rozmawianiem o dupie Maryni, imprez i alkoholu, albo wakacji z biura podróży tam gdzie koleżanka z pracy była. I albo przestaniesz zwracać uwagę na siebie i swoje odczucia i się do nich dopasujesz, albo będą
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: tak się składa że jestem bardziej normikiem niż nie i aktywnie nie lubię podróży właśnie dlatego, że w podróży mam nawał niespodziewanych 'przygód' które męczą i wymagają rozwiązania i przedewszystkim nie mam swojego otoczenia - możliwości spotkania się ze znajomymi.
  • Odpowiedz
  • 28
@Zoyav o Jezu jaki rel. Niektórzy ludzie nie potrafią sobie wyobrazić że nie wszyscy lubią to co oni. Nie lubisz alkoholu? Hehe dawaj #!$%@? kielona. Nie lubisz podróżować? Ale musisz mieć depresję. Nie lubisz tańczyć? Pewnie po prostu jesteś nudny.

Dobrze że #!$%@? nie lubią nwm obrzucać się odchodami bo pewnie by tak samo #!$%@? że ktoś jest nienormalny bo nie chce być #!$%@? gównem.

Trzymaj się w tym #!$%@?
  • Odpowiedz
@Zoyav: po co Ty z nią w ogóle piszesz? Taka osoba i tak nie zrozumie, że można myśleć, lubić inne rzeczy i interesować się czymś innym niż ona.
  • Odpowiedz
że to dosłownie akademicka definicja depr


@Zoyav: Niemożliwe że nie lubisz podróżować na pewno na pewno jakieś gówniane miejsca zwiedzałaś serio jakie siedzenie w domu co ty gadasz w złe miejsca podróżowałaś. Mówię Ci słabe miejsca na podróże, spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić podróżować, co ty gadasz w inne miejsca musisz spróbować pozdróżować bo różne są
  • Odpowiedz
z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że dla normika niewyobrażalnym jest "czucie się dobrze, takim jakim się jest".


@ToKontoNieIstnieje: nie bardzo czuję ten podział na normictwo i nienormictwo, ale ta osoba jest zwyczajnie toksyczna. A nawet bardzo toksyczna bo bez wahania mówi OPce w sposób raniący. Ograniczenie umysłowe, które nie pozwala dostrzec, że ludzie naprawdę mogą mieć zupełnie różne temperamenty i styl życia i być przy tym spełnionym.
  • Odpowiedz
@Zoyav od ilu kilometrów kończy się spacer a zaczyna piesza podróż? Bo tak mnie naszło teraz, że możliwe, iż moje spierdotripy czynią mnie miłośnikiem podróży w pewnym sensie. Sobie na tinderze wpiszę jak kiedyś założę.
  • Odpowiedz
@Zoyav:

Ja i mój mati podróżujemy, ZWIEDZAMY ŚWIAT, a ty paulinka to chyba depresję masz, że nigdzie nie byłaś


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczuję. Mnie strasznie żenują tacy „podróżnicy” z instagrama, którzy robią to też pod ból dupy i zazdość znajomych, i ładne zdjęcia na ig, żeby móc się czymś pochwalić, i zboostować sobie samoocenę faktem, że jadą na all inclusive raz w roku, a anetki z
  • Odpowiedz