Wpis z mikrobloga

Może mało się znam ale na moje oko ten elefant to będzie gówno, pojazd sam w sobie spoko i byłby fajny 3 lata temu jakby go dodali, ale teraz nawet pojazdy z 6.0 przebiją mu pancerz od przodu z dowolnej odległości, o byciu pożywką dla samolotów nie wspomnę
#warthunder
  • 6
@zielonedrzewko: ja nie wiem co się dzieje ale teraz jest gigantyczna ilość uptierów ja gram amerykanami t26 na 6.7 i ciągle gram z is4, a to mausy. Wcześniej tak nie było srogo, z tym uptierem. A co do ferdka to nawet bez uptieru i tak mapa mu musi podpasować żeby był ok, bo ja pozdrawiam na jakiś małych gównach gdzie mogą Cie w każdej chwili objechać. Chociaż teraz i tak nawet
@MatPL1122: Granie od 6.0 pod pancerz w tej grze to jakieś nieporozumienie, do 5,7 jeszcze, jeszcze (KV-220, on z tym pancerzem zjada wszystko), a potem Ratele, Żymiańskie Shermany, SS.11 i zaczyna się, granie tym na 7.0 z prędkością w terenie ok. 25 km/h no tak średnio bym powiedział. Przynajmniej dali mniej maszyn w tej przepustce ale także skrócili ilość battlepassów na rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MatPL1122: według mnie dobrze że tym razem nie ma unikatowych maszyn w battlepasie. W BP powinny być maszyny takie jak właśnie elefant, czyli premiowa wersja maszyny która już jest w grze z jakimiś modyfikacjami. Unikatowe maszyny powinny być do odblokowania w drzewkach dla każdego. A nie tak jak było np z ebrem, którego ukryli w battlepasie za paywallem.