Wpis z mikrobloga

No i smutno się robi, ale ładny koniec tej postaci.


Jeszcze bardziej smutno, że ten wątek wciągał mnie o wiele bardziej niż ten Saulowy (w sumie nie pierwszy raz), bo ja nawet lubię Howarda, a jak Huel dziś zauwazył - po kiego ty to Jimmy wszystko robisz, jak masz stabilne życie i żonę. Znaczy my wiemy, dla adrenaliny i jest #!$%@?, ale jednak taki reality check. Zresztą nie pierwszy, jak tą dobrą robotę rzucał to też było widać.
Autentycznie mnie ten wątek nie interesuje zbytnio, a jeszcze złamią karierę Howardowi pewnie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
No ale czuję w kościach, że Kim może zacząć sypać, tzn. niewiele na to wskazuje, ale wyraźnie powiedziała "nie wiem co TY powinieneś zrobić" ( ͡° ͜ʖ ͡°), oraz jest jakiś powód dla którego jej nie widzimy w #breakingbad. Wszyscy zakładają, ze albo umarła, albo skorzystała z usług Eda do zniknięcia, ale moze po prostu została świadkiem koronnym? Tylko to też bardzo dziwne, że kartel dałby spokój Saulowi, czyli Lalo musi umrzeć pewnie w tym sezonie. Choć też wiemy co krzyczał jak go Walter i Jesse w kominiarkach na pustynię porwali.

A Lalo pewnie wyciągną teraz i choć szanuję psychola (to małżeństwo, gdzie gość był jego kopią zapasową i go użył do pożaru, ale wcześniej mu zęby zrobili na podobieństwo Lalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale Freda to mu jednak nie wybaczam ( ͡° ʖ̯ ͡°)), to jest taki przerysowany i karykaturalny, jak ci jego kuzyni - aniłoły śmierci. To nie będzie to samo :-/. Cała nadzieja w Mike, ze jakoś pociągnie te pozostałe odcinki, lub, że u Saula / Kim więcej się zacznie dziać. Bo Lalo to będzie średni, o ile naprawdę czegoś ciekawego w Meksyku nie odstawi.


#bettercallsaul #seriale
  • 15
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: o #!$%@? nie wyczailem tego, dlatego wszyscy mówią że nie żyje gdy wiemy jak jest na prawdę......


@interpenetrate: ja też nie za pierwszym razem, dopiero jak później sobie jeszcze raz rzuciłem okiem bo mnie ciekawiło czemu miałby tę parę zabić (a że to zrobił to wiadomo po tych nożyczkach). No i potem to się układa, bo wspomniana wzmianka o zębach, gosć mówi mu jak ma się ogolić (tak samo
FrasierCrane - > @FrasierCrane: o #!$%@? nie wyczailem tego, dlatego wszyscy mówią że...

źródło: comment_1651047357Rl7uWnTRZiDZ7OV4UcjaLg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lunga: kuuurwwa skasowalem sobie posta sobie
jak odpisujesz to zacytuj i wyślij skopiowane w nowej wiadomości

W każdym bądź razie chodzi mi o to, czy kartel znalazł tych ludzi, umieścił ich tam, karmił, a gdy trzeba było to ubił bo po to tylko byli im potrzebni. Że żyli tyle na ile im pozwolili, tylko za tą funkcjonalność podobnego wyglądu
Odczłowieczenie totalne.
  • Odpowiedz
W każdym bądź razie chodzi mi o to, czy kartel znalazł tych ludzi, umieścił ich tam, karmił, a gdy trzeba było to ubił bo po to tylko byli im potrzebni. Że żyli tyle na ile im pozwolili, tylko za tą funkcjonalność podobnego wyglądu


@interpenetrate: oraz, że mieli jak najlepsze zdanie o Lalo, którego traktowali jak swojego wybawcę, a okazał się katem
  • Odpowiedz
@gybefan: Musimy poczekać do końca BCS, bo przecież nie wiemy, czy Lalo się ujawni. Możliwe, że Gus do końca będzie myślał, że Lalo nie żyje. No chyba, że go odstrzelą w tym sezonie, wtedy będzie wiadomo.
  • Odpowiedz