Wpis z mikrobloga

Ta grupka "Polak szuka żony Ukrainki, Ukrainka szuka męża Polaka" to jest fabryka zlota. Syczace jadem #p0lka to cos pieknego. Trafilem na post jakiegos starszego goscia. Na poczatku myslalem, ze to bait i ze to jakis gowniarz z wykopu siedzi za monitorem. Przeczytalem kilka jego komentow i odpisuje jak typowy starszy facet. Do tego oglaszal sie juz na innym portalu wiec generalnie beka, ze to nie bait i gosc ma takie wymagania. W pierwszym komencie ss z innego portalu xD
#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #seks #blackpill
kamil-tika - Ta grupka "Polak szuka żony Ukrainki, Ukrainka szuka męża Polaka" to jes...

źródło: comment_1651023366J16x899z78WLbRZFZSaduc.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@kamil-tika:

zapewniam nowego mercedesa S klase oraz komunikatywnego jezyka Polskiego


Oj Radziu Radziu... ktos juz namierzyl zone pana rezysera? Kto wie komu wyrokiem sadu bedzie grubas musial tego mercedesa zapewnic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tika pewnie jakaś laska pójdzie na taki układ. Pamiętaj, że co 3/4 studentka w Polsce korzysta ze sponsoringu, a więc nie jest to wcale rzadka propozycja. Pewnie w wiadomościach prywatnych dojdzie do ustalenia ceny.
  • Odpowiedz
@jagged tego nie wiem, chyba Polska jest jeszcze "zacofana" do zachodu, by miało taką popularność... chociaż znam ze swojego środowiska laski, które coś po okresie licka założyły sobie konto na tym słynnym portalu. Ehh, #programista15k to przy nich biedak, ile z tego wyciągają nieopodatkowanego hajsu XD a ty beciaku rozwalaj sobie zdrowie, by zdobyć swoje upragnione 15k brutto, czyli niecałą wypłatę magazyniera w kraju z śmiesznymi papierosami ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Hubert_von_Mai: większość kobiet tak na prawdę zarabia tam grosze. Gdzieś widziałem statystyki, że jak zarabia 100$ miesięcznie to jest w top 5%, ale mogę teraz zmyślać bo dokładnie nie pamiętam xd Jedynie mogę potwierdzić, że masa insta lasek #!$%@? się w internecie za 10 dolarów miesięcznie
  • Odpowiedz