Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Wczorajszy środek do czyszczenia szyb cieszył się dużą popularnością to dzisiaj mamy dla Was w promocji banalnie prostą w aplikacji, a zarazem bardzo trwałą niewidzialną wycieraczkę SOFT99 Ultra Glaco.

Przez cały rok ogranicza przywieranie brudu, latem i wiosną pozwoli Ci z łatwością usuwać z szyby czołowej resztki owadów, a zimą ograniczy lub całkowicie zablokuje przywieranie szronu i lodu!

Zintegrowany aplikator filcowy pozwala rozprowadzić równomierną warstwę, a formuła produktu sprawia, że docieranie pozostałości to tylko formalność.

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 17
@Ant7: Na sedana 8g, na suva 10g mi poszło, kładzione na grubo, na wszystkie szyby kolistymi ruchami. W paru miejscach nawet trochę mi się tego rozlało, więc spokojnie 1g można odjąć. W opakowaniu 70ml jest więc grama na mililitry nie przeliczysz zbyt dokładnie, ale produkt jest wodnisty więc można orientacyjnie przyjąć że 1g=1ml.
@Ant7: To dodam tylko protip ode mnie: im dłużej ultra glaco poleży, tym fajniej się je ściera. Ja trzymam 30 minut i jest bez problemu. Kiedyś kładłem wg zalecenia producenta i ścierałem po 10 minutach i było znacznie trudniej to dotrzeć, bo produkt nie zaschnął całkowicie w pył. Oczywiście dotyczy to tylko ultra glaco, te inne z softa99 różnią się w aplikacji
@jason_bourne: A znam, roll on trudniej się dociera. One się różnią tym że w roll-onie szybciej krople startują przy mniejszej prędkości, ale kosztem mniejszej trwałości samej NW. Wczoraj nakładałem ultra glaco i sam zobacz, specjalnie nagrałem 2 filmiki z dotarcia:
https://streamable.com/kn28ya
https://streamable.com/i1ihu3
Trzymane 30 minut na zewnątrz przed dotarciem. Fakt, że nakładane w lekkim wiosennym słonku, to mogło poprawić jej doschnięcie ale też bez przesady, upałów nie ma.
@Czysta-Bryka_pl: Dzięki za propozycję, niewykluczone, że się odezwę. Teraz szukam zestawu do polerki na start, nie za miliony monet, do nauki i pierwszych prac. Znam się na czyszczeniu tapicerki, skóry, naprawianie, chemii, ale o polerce wciąż się uczę. Przejrzę waszą ofertę w wolnej chwili, ale nazwę to pamiętam kilka lat do tyłu już coś chyba brałem :) Nie wiem czy nie znalazłem was na forum hondziarzy kiedyś.
@Ant7: Nie pamiętam żebym coś wrzucał na forum hondziarzy ;) ale jak już kiedyś robiłeś zakupy to mi bardzo miło. Oferta na sklepie jest jeszcze okrojona, jestem w trakcie dokładania nowych marek ale dostęp mam już praktycznie do wszystkiego tego co konkurencja więc z tym nie ma problemu w razie czego ;)
@Ant7: na samą przednią szybę to z 5 aplikacji minimum starczy. U mnie powłoka wytrzymała 4 miesiące, z czego jeździłem tylko po mieście i cały czas wycieraczek używałem (zrzut od ok. 55-60km/h). Na trasy mega fajna sprawa. Tylko trzeba dokładnie umyć szybę specjalnym żelem do usuwania waterspotów/kamienia i dobrze odtłuścić, a sama aplikacja jest bajecznie łatwa, 5-10min. Nie polecam nakładać na lusterka (ʘʘ)