Wpis z mikrobloga

Kwik na Pikabu o Lend lease jest piękny. Dotarło do nich jak bardzo są w dupie i komentarze na temat użycia bomby atomowej są bardzo sceptyczne bo wiedzą, że wtedy względna neutralność Indii i Chin się skończy.
Oczywiście zły zachód wciągnął Rosję w wojnę, której się wygrać nie da xD
https://pikabu. ru/story/nuponeslas9067900#comments
#ukraina #rosja
s.....n - Kwik na Pikabu o Lend lease jest piękny. Dotarło do nich jak bardzo są w du...

źródło: comment_1651227716rWzVLZiK6FIdguhvng2K60.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Oczywiście zły zachód wciągnął Rosję w wojnę, której się wygrać nie da xD


@sneznykockodan: nie jestem geopolitykiem, ale dla mnie to początek roku wyglądał mniej więcej tak:
styczeń
USA: nie rób tego, bo pożałujesz
RU: nic się nie dzieje
luty
USA: no to pożałujesz
RU: przecież nic się nie dzieje
teraz
USA: ostrzegaliśmy
RU: jak mogliście nam coś takiego zrobić z zaskoczenia :/
  • Odpowiedz
Oczywiście zły zachód wciągnął Rosję w wojnę, której się wygrać nie da xD


@sneznykockodan: Niech sobie nawet myślą, że wszystko było zaplanowane przez Zachód. Wystarczy, że poznają swoje miejsce w szeregu i będą się go trzymać.
  • Odpowiedz
zostaliśmy zmuszeni

xD


@marcinpodlas8: podejrzewam że tu translator zawiódł
"to starannie zaplanowana pułapka w którą zostaliśmy złapani"

i ja się nawet z tym zgadzam, nie mogli powstrzymać swoich urojeń, swoich mitów o potędze pomieszanych z wiecznym strachem i jak im się w excelkach poskładało że dadzą radę zająć UA to nie wytrzymali
  • Odpowiedz
@sneznykockodan: Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się myle, a rosja nie walczyła z Afganistanem i nie mają wspólnej granicy, natomiast Afganistan zostął najechany przez zsrr, które taką granice już miało. wiec co oni pitola tam?
  • Odpowiedz
był fajny artykuł na głównej który wlasnie wspominał o tym że Amerykanie wmanewrowali Rosję w wojnę


@Banek5000: Raczej sprowokowała. Dokładnie tak samo jak wandala prowokuje nowy przystanek, a złodzieja słaby zamek.
  • Odpowiedz
...był kiedyś taki mem na którym zły Polak (chyba szczując psem) zmusza biednego nazistę żeby zastrzelił Żyda, za nic nie mogę znaleźć, ma ktoś może? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz