Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@netes: ja mam przyjaciół mężczyzn niektórzy mają kobiety a inni nie i jakoś się przyjaźnimy więc to kwestia chęci i umiejętność planowania czasu i relacji międzyludzkich
  • Odpowiedz
@Winsomegirl: yup, ale to nadal bardzo mały procent ogółu. Sam kiedyś nie wierzyłem w przyjaźń damsko-męską, ale zmieniłem zdanie. Czasami żałuję, że tak późno ;)
  • Odpowiedz
@pakujmandzur: ja potrafię uargumentować swoją wypowiedź i wyobraź sobie, że wstawiam zdjęcia dla humoru i konwersacji, nie wstawiam nagich zdjęć więc nie mam żadnych problemów i nie mam się czego wstydzić w związku z tym
  • Odpowiedz
ja mam przyjaciół mężczyzn niektórzy mają kobiety a inni nie i jakoś się przyjaźnimy więc to kwestia chęci i umiejętność planowania czasu i relacji międzyludzkich


@Winsomegirl: ja miałem niestety dużego pecha do przyjaźni damsko męskich

to i tak słabo, ludzie normalnie z dziećmi wyjeżdżają przecież


@Winsomegirl: no tak, ale to z dziećmi i żoną, a to co innego niż rzucenie wszystkiego i wyjazd z kumplem
  • Odpowiedz
@Soothsayer: wyjazd z kumplem to nie "rzucanie wszystkiego", nawet jak masz żonę i dzieci. Sam mam 3 i to jest do zrobienia, serio. Kwestia zrozumienia w związku i zaakceptowania tego, że każdy czasem potrzebuje czasu dla siebie.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: @netes: ja pamiętam za dzieciaka jak wyjeżdżałam z moimi rodzicami i ich znajomymi nad morze albo na żagle na mazury, namioty, grille na działce i czasem były inne dzieci, czasem nie ale oni chcieli być razem i ja w postaci dziecka nie byłam problemem. Teraz ludzie mają problem z utrzymywaniem relacji
  • Odpowiedz