Wpis z mikrobloga

ten kranik z zimno wodo od czego jest opie? jest zawsze otwarty on? jesli jest normalnie otwarty, to trzebaby zdjac ten wezyk i wrzucic trojnik w to miejsce , wężyk na góre trojnika, bedziesz misiał patrzec na gwinty czy sa zewnetrze/wewnetrzne i jak nie uda ci sie kupic trojnika z odpowiadajacymi gwintami to jeszcze , przejsciówka z gwinta wew na zew. na przykład. I w bok tórjnika dałbym zawór kulowy, i do
@sopel87 zapomniałem powiedzieć ekipie żeby mi zrobili kranik na zewnątrz i teraz zostało mi tylko podłączenie węża w kuchni. Raczej mało, mam ogródek 35m². Myslalem też żeby kupić adapter do kranu w kuchni i tam go wpinać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
właśnie #!$%@?łem i zapomniałem powiedzieć aby mi wyprowadzili kranik na zewnątrz. Teraz już za późno bo mam mieszkanie wykończone ¯(ツ)/¯
@BenekTG: Co z tego, że wykończone. Zamawiasz ekipę i ci dorabiają. Pół dnia roboty i będziesz miał zrobione, zamiast się z tym #!$%@?ć całe życie. xD opie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krysztofiakowy90: Że jak? (ʘʘ)
Przecież zmywarka sama podgrzewa do 90 stopni na najwyższym programie.
Ja naprawiłem sobie dosyć starego bosha, którego kupiłem za grosze i w instrukcji było, że wpięcie do ciepłej przyspiesza programy, bo szybciej nagrzewa wodę.