Wpis z mikrobloga

Popieram, czytajmy wszyscy ksiazke pustynnego demona

Księga Powtórzonego Prawa 22:28-29
Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.

#katolicyzm #pismoswiete #bekazpisu
#bekazkatoli #polska
Serylek - Popieram, czytajmy wszyscy ksiazke pustynnego demona


Księga Powtórzone...

źródło: comment_1651412307FPSHFC1NdAo3DXPqpEo8Qc.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale to w sumie jest przewrotne XD. Kiedyś były narodowe pochody pierwszomajowe, i odpoczynek w tym dniu-ku chwale ludzi pracy, ku upamiętnieniu dobrej roboty robotników-bez żadnego względu na wiarę czy pochodzenie ()

A dzisiaj? Ci co to jeszcze pamiętają-na siłę robią coś zupełnie na opak. ( ͠° °)
@Leniek: W świecie starożytnym kobieta-niedziewica była właściwie bezwartościowa, a opłacanie kontraktu małżeńskiego nie było tym samym, co pożycie.
@Serylek: A ja popieram czytanie Pisma/Biblii - niech się dzieciaki uczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 Tm 3

2 Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony2, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, 3 nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, 4 dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. 5 Jeśli ktoś bowiem nie
@xfin: Czytacie już Pismo Święte? Ja na balkonie na głos jadę od 5 rano. Sąsiedzi próbują mnie uciszyć, ale mówię, że to Narodowe Czytanie i kontynuuję niewzruszony. A Wy na której stronie jesteście?
@algorytm7007: Myślałeś o próbie imitowania/audioilistracji dźwięków z poszczególnych fragmentów?

Trąby jerychońskie, pomieszanie języków pod Wieżą Babel, rzeź niewiniątek Heroda, krzyki potępionych, płacz i zgrzytanie zębów - do wyboru jest sporo.