Wpis z mikrobloga

No i wprowadziłem się ! Start budowy 27 październik, klucze odebrane 8 grudzień (stan deweloperski), start robót wykończeniowych 28 luty (robiłem wszystko sam). Piękniejszej majóweczki nie mogłem sobie wymarzyć !

Aha ... i nie jestem handlowcem firmy budowlanej oraz nie robię kryptoreklamy xD

#budownictwo #domyszkieletowe #budujzwykopem
Pobierz GoodLikE - No i wprowadziłem się ! Start budowy 27 październik, klucze odebrane 8 gru...
źródło: comment_1651425435n0G40nyvpABuYGOcFZcZmt.jpg
  • 45
@GoodLikE: no i fajny domek, nie za duzy, lipa że blisko kolejne domy no ale to i tak lepiej niz w bloku.


@andrzeju1: Ciekawe co jest tutaj lepsze..jak mam mieć sąsiada 1 m od płotu to wolę w bloku mieszkać
@strusmig: miałem projekt indywidualny więc zrozum, ale nie będę go udostępniał. Jedyne co mogę to podeślę projekt, na którym bazowaliśmy. Myślę, że 80% się pokrywa. Archon - Dom w Lipiennikach.

@OsaOskarPL: wiesz co chyba wychodzi lepiej na korzyść parteru. W parterze większy fundament, większy dach. Z kolei tutaj idziesz w górę tylko i zaoszczędzasz na fundamencie i dachu. No ale strop. Natomiast na górę trzeba jakoś wyjść ... jak patrzyłem