Wpis z mikrobloga

#copypaste #wiedzaskompresowana #lifehack #poker #planszowki #cycki #seks #poradnik #zbiornik #redpill #przegryw #sport
przypomnę legendarny poradnik zbiornikowego gracza w karty ku potomności

Jak prowadzić rozbierane gry planszowe, rozbierany poker, kości, butelkę i inne czyli jak zobaczyć cycki znajomej


Jestem wielkim fanem gier planszowych i karcianych odkąd pamiętam, od 13 roku życia każdego dnia, o ile mam z kim zagrać. Nie mam wielkich sukcesów, gram dla zabawy. Najpierw uczyłem się od dziadka. Od zawsze grałem "na ubrania", "skarpetki", nie na zapałki ani pieniądze. Czy to hazard? Nie wiem.


> Poznałem w ten sposób żonę oraz dzięki grom w "rozbieranego" pokera, rzutki, kości zobaczyłem na żywo cycki - jak kiedyś to podliczyłem - ponad 200 kobiet - przyjaciółek ze szkoły, klasy, sąsiedztwa czy znajomych znajomych które widziałem pierwszy raz w życiu na oczy. Mam przeciętną twarz, żaden tam ze mnie chad. Powiem wam jak to robię w skrócie. Jeśli chcecie grać w grę, w której ktoś się rozbierze i by faktycznie do tego doszło, mam rady.
> Nie znam się na psychologi ale chodzi o wybór. Przede wszystkim, najpierw trzeba mieć jakichkolwiek znajomych do gry. Bez tego ani rusz, ale jak już się wkręcisz w jakieś towarzystwo, to ono rozrasta się już łatwo.
> Tak czy inaczej, moim celem w tym wątku jest opowiedzenie kilku prawdziwych historii o moich sukcesach w rozbieraniu ludzi podczas gier planszowych, sprawdzenie, czy ktoś ma jakieś dodatkowe pomysły na to, jak zorganizować świetny wieczór, podczas którego ludzie się rozbierają.
>

Najważniejsze - jak mówić. Jeśli raz zasugerujesz, że następna gra ma zawierać wariant "rozbierany", jeśli ktoś inny nie poprze tej propozycji w ciągu 30 sekund, szybko umrze. Tu przydają się skrzydłowi, co najmniej jeden, żebyś nie wyglądał jak samotny zboczeniec w pokoju, o nich potem. Ale najpierw inne rzeczy:

1. Sprawdź dynamikę grupy. Delikatnie wprowadzaj tematy seksu, aby sprawdzić, jak zareaguje grupa. Nie bierz niczego za pewnik, pruderyjna osoba, która pół roku temu odrzuciła Twoją propozycję rozbieranej gry , dziś wieczorem może być szalenie napalona i inna sytuacja. Wprowadzaj też małe zakłady na losowe rzeczy, proste gry ale upewnij się, że je przegrasz. To utwierdza dziewczyny w przekonaniu, że mają szczęśliwą passę i wygrają wszystkie zakłady tej nocy. Powinieneś zagrać w kilka różnych gier bez udziału striptizu, tak aby w momencie, gdy zaproponujesz strip pokera, był on już tylko jedną z wielu gier, w które grałeś. Jeśli grupa nie reaguje na subtelne sugestie, zachowaj ostrożność.


2. Upewnij się że alkoholu jest dużo. Zakładając że wszyscy są pełnoletni, niech alkohol się leje. Nic tak nie psuje gry czy wieczoru jak konieczność wyprawy po browce w środku wieczoru. Jeśli jedna osoba zacznie się ubierać, zbierać, "wychodzić" - "zarazi" tym resztę i klimat padnie

3. Nie forsuj nagości. Jeśli ktoś chce poprzestać na bieliźnie - luz, nie zmuszaj. Im dłużej grasz, tym więcej masz szans na zobaczenie nowych cycków, nie spiesz się. Jeśli ktoś wzbrania się przed rozebraniem się, odpuść mu, a potem postaraj się, żeby facet przegrał następne rozdanie, żeby uwaga skupiła się na kimś innym. Zasady to zasady, ale nie ty tu jesteś szeryfem, tylko wszyscy gramy uczciwie. Jeśli dopuścisz kwas, żale skupią się na niehonorowym graczu, nie na tobie.

4. Bądź hojny, a nie surowy w przestrzeganiu zasad. Nie wprowadzaj zasad, których celem jest zbyt wczesne rozebranie ludzi. Jeśli gra wyda się niesprawiedliwa lub zasady nagle zmienią się w sposób niekorzystny dla kobiet, idzie to w złym kierunku. Zmiana zasad powinna dawać kobietom "jeszcze jedną szansę", zanim stracą stanik. Wtedy będą pamiętać że miały już swoją przepustkę i podczas gry będą gotowe przegrać i szansa na honorowe zachowanie jest większa.

5.Kobieta skrzydłowa. Bardzo pomaga, jeśli masz kobietę-skrzydłową, pod warunkiem, że nie jest ona postrzegana jako miejska dziwka w grupie. Jeśli masz kobietę-skrzydłową, która jest gotowa przynajmniej rozebrać się do naga, która "podłoży się" mogę ci zagwarantować, że gra zakończy się dużą ilością nagich ludzi, którzy widząc że zasady to zasady będą grać do końca. Ja używałem dziewczyny która grała ze mną od lat, czasem swojej, gdy nikt w grupie nie wiedział że jesteśmy parą. Ale rzadko, częściej używałem facetów.


6. Męski skrzydłowy. Wszyscy faceci będą na pewnym poziomie skrzydłowymi, gdy tylko zorientują się, że próbujesz nakłonić dziewczyny do rozbierania się. Dobrze wtajemniczyć kogoś, kto wie o co gramy - ponieważ wie, jak zmienić jedną z kobiet w grupie (swoją żonę/GF) w kobiecego skrzydłowego.