Wpis z mikrobloga

Zdarzało się, że po latach jeden, czy drugi wolał jednak chłopców xD I tak samo gardzili tamtymi robotnik, chłop na polu, ksiądz i partyjni. To jest jeden kij. Dorosną jak nasi z lat 80 i 90 i nie będą już mieli czasu na takie zabawy.


@Charkov: kurrrrła, ktoś jest inny niż ja? ktoś się wyróżnia? wychyla się przed szereg? Halyna, patrz jakie niepoważne, podkreślam NIEPOWAŻNE muszą DOROSNĄĆ

xDD o jak kisnę
mi tam ich szkoda, nawet nie są świadome jak mocno mają sprane mózgi przez lewicową propagande.


@Pitu33: oj tak prawaczq, dokładnie tak to działa, że tylko ludzie o twojej orientacji i tożsamości płciowej są okej, a cała reszta tak naprawdę ma wyprane mózgi przez lewicową propagandę.

taka Safona z VII wieku przed naszą erą to musiała cały być pod niezłym wpływem lewicowej propagandy, widziałeś co ona wypisywała?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ananasowy: Stuknie ci 30stka to nie będziesz miał czasu na pisanie takich wysrywow, młodzi są cca się wyróżnić lub dopasować do pewnej grupy żeby nie czuć się odrzuceni i tyle. Oczywiście jak taka osoba będzie szukała pracy to będzie się identyfikowała jako kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz jest fajnie bo siedzi na garnuszku starych i może sobie wymyślać takie bzdury. Raczej w realnym życiu nie ma
Stuknie ci 30stka to nie będziesz miał czasu na pisanie takich wysrywow


@M83_: "będziesz starszy to zobaczysz", czyli klasyki januszowego pi**dolenia, odcinek 2137
nie masz pojęcia ile mam lat (a mimo to gadasz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, że ta 30ka mi stuknie, może już stuknęła, muflonie), tak czy inaczej nie jest to istotne, bo nijak to twojemu argumentowi nie służy (wiek rozmówcy nie wzmacnia ani nie osłabia wartości argumentu, popełniasz błąd
@ananasowy: Nawet nie rozumiem ocb w tym wpisie, chyba nie zrozumieliśmy się w temacie. Jakieś komunizmy, potem młodzi prawicowcy, niestety nie znam żadnego z nich (tam w tv czasem jacyś są, ale się nie skupiam wtedy) ¯\_(ツ)_/¯
niesamowite, że to właśnie dziewczynki wymyślają różne głupoty, a chłopcy, żeby im się przypodobać udają, że to normalne xd


@Naqviator: no dokładnie tak jest, nie istnieją mężczyźni LGBT, tylko kobiety
źródło: Naqviator, Społeczność LGBT w Polsce w latach 2011-2020, Wykop University Press, 2022, ISBN 0021370000
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ananasowy: jakiś powód istnieje skoro większość takich filmów to nastolatki, a twitterek i ig jest przez nie opanowany, ale wiadomo to tylko moje urojenia i chłopaczków jest tyle samo