Wpis z mikrobloga

Pękły mi buty na zgięciu podeszwy - czyli tam gdzie mają być najbardziej elastyczne i najwięcej wytrzymać. Złożyłem reklamacje.

Dzisiaj przyszła decyzja - odmowna.

Koleś napisał: Oczywiście to nie wina producenta tylko pana! Cytuje: " nieprawidłowe przetaczanie stopy w bucie, w wyniku czego nastąpiło pęknięcie materiału, który wyczerpał swoją wytrzymałość. Przyczyną takiego stanu jest używanie butów niezgodnie z przeznaczeniem lub/oraz specyfika chodu biegu lub/oraz źle dobrany rozmiar buta" - cytat z pamięci

Jak to zobaczyłem to śmiechłem.

#gorzkiezale #nike #buty #rzeczoznawca
  • 11
  • Odpowiedz
@Kartiww: mi w nike kiedyś odpisali w reklamacji wprost, że buty zawilgły i dlatego się rozkleiły. normalne takie na pole, nie jakieś halówki, sportowe, etc ;D sam skleciłem odpowiedź coś w stylu "chyba was #!$%@?ło" i o dziwo uznali.
  • Odpowiedz
@Kartiww: Właśnie w taki sposób zakończyłem przygodę z marką "Reebok" (pfuuu...). Cztery pary z rzędu u nich kupiłem, po ilości postów na necie z reklamacjami tej samej wady odnośnie ostatniej pary wnioskuję że to wada fabryczna, ale oczywiście "rzeczoznawca" stwierdził że nie umiem biegać... ps. buty dobrze dopasowane etc.

#reebok #gorzkiezale
  • Odpowiedz
@kravjec: @Windmark: poszedłem do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej i babka wzięła ode mnie buty, opinie itp. Wypełniłem pismo w którym odnoszę się do opinii i oni to już załatwią ze sklepem. Czas oczekiwania - miesiąc :)
  • Odpowiedz
@lSandwichl: Moje buty były lekko okurzone, nie wiem w sumie dlaczego. Leżały w pudełku, a ja oddawałem czyste, ale nie o tym.

Babka do mnie w tej Inspekcji Handlowej, że rzeczoznawcy jak widzą srogo #!$%@? buty, to nawet wady nie szukają tylko piszą coś z dupy, że odrzucone.
  • Odpowiedz
@Kartiww: co ja mogę powiedzieć to te RBK to były jedyne buty o które dbałem ile mogłem... Za każdym razem odsznurowane, stopa dopasowana i zasznurowane żeby żadnego luzu etc. nie było... A tu taka przykrość :( A odnośnie wady to do połowy pięty była taka wstawka plastikowa o którą materiał się przecierał choćby stały na półce nie używane... Na necie masa ludzi o tym pisała i nikomu nawet po odwołaniu tego
  • Odpowiedz