Wpis z mikrobloga

Ludzie jak małpy idą za tym, co jest modne. A myślałem, że kawę piję się z filiżanki. Aby usiąść przy stoliku i delektować się chwilą, a nie #!$%@?ć jak chomik na kołowrotku. Dostajesz gówno opakowane w złotko i jeszcze się z tym afiszujesz. Idąc z tym czymś w ręce pokazujesz, że jesteś robakiem bez czasu, a nie prestiżowym człowiekiem, który szanuje swój czas.
bronxxx - Ludzie jak małpy idą za tym, co jest modne. A myślałem, że kawę piję się z ...

źródło: comment_1651538247HKrSt8gTG2qpuYGAAec3Hd.jpg

Pobierz
  • 13
@bronxxx: kawa ma mi dać kofeiny a nie być jakąś celebracją momentu xD. Ogólnie ma gorszy smak niż herbata, którą wolałbym pić w takich momentach

Te kawy ze Starbucksa mają jedną zaletę, posiadają w ch*j kofeiny, czasami nawet 100% więcej niż energetyk, więc spełniają swoją rolę
@bronxxx: Ze skrajności w skrajność. Ja przez lata piłem rozpuszczalną, później sypaną. Ostatnio kupiłem sobie prawdziwy ekspres i jest wygodniej, a kawa lepiej smakuje. Ale wciąż ją piję w tym samym kubku. Kawa to kawa. Warto docenić moment na spokojnie, ale nie ma co dorabiać do tego takiej ideologii jak yerbiarze czy inni krafciarze neofici.