Wpis z mikrobloga

  • 0
@g__t ... Czy mało czy dużo to nie sposób ocenić bo każdy zbiera według siebie ja nigdy w życiu bym nie wpadł na to żeby oceniać czyjeś hobby albo inne zainteresowanie pod kątem swoich albo innych w porównaniu i tak dalej...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nudziarz123: oj nie nie, nie miałem broń boże tego na myśli koleszko :) po prostu przy 150 udaje się na pamięć kupywac, i nie myślałem by jakiś spis tego robić. Ja w wieku mojego syna nie miałem resoraki w ogóle.. :) i bardziej w te stronę wydaje mi się to trochę dużo, ale ciekaw jestem jaka ilość mają osoby które właśnie zbierają jak (chyba) Ty. Pomysl że spisywaniem całkiem spoko, może
  • 0
@g__t ...są apki ale dla nas tzn ,,pl,, nic nie warte bo jeśli nie sprowadzasz i nie handlujesz to to tylko ciekawostka bo oficjalnej nie ma...
...ktoś tu ma takie coś co sobie sam jakoś zrobił ale już nie pamiętam czy to apka czy program na kompie...
@g__t: @nudziarz123: ja ostatnio robiłem sobie spis w excelu. Każde odpakowane auto 2 zdjęcia - pod kątem z przodu i z tyłu. Nieodpakowane 1 zdjęcie.

Każde auto ma kolumny producent, marka, model, kolor, inne, link do zdjęć na imgurze.

Na razie nie liczyłem powtórek.

Jakbyś był ciekawy link poniżej

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vR3InbLnxwZ54kriyTqDq2dsKsyzBETdoSW037JdqFTRPyD6guL9m4HJAfdZTq0FTcBT52TacNHnibi/pubhtml?gid=0&single=true
  • 0
@zolcix ...rzuciłem okiem...jedno przyznam zdjęcia zastępują długie opisy;)...ale nie wiem jak z trwałością linków...a wstawienie np zdjęć w arkusz...pewnie byłyby problemy z wyświetlaniem w różnych programach tzn kompatybilność elementów między ,,offisami,,...
@nudziarz123:
wstawienie zdjęć bezpośrednio w arkusz byłoby strasznie czasochłonne. Tutaj wrzuciłem wszystko na imgura przez ShareX i skopiowałem wszystkie linki od razu. Może jest jakiś sposób na zrobienie tego hurtowo, jednak nie jestem aż taki dobry w excelu :P

Co do trwałości linków, imgur jeszcze mnie nie zawiódł, w razie czego zostawiam kopie wszystkiego na dysku.

Nie ma żadnych problemów z otwarciem na telefonie, w swojej kopii mam włączone filtrowanie na